تماشا کنید: تصاویر و تریلر بازی جوجوتسو کایسن

بازی نبرد جادو در راه است!

در جدیدترین اخباری که در مورد بازی جوجوتسو کایسن منتشر شده، خبری از تاریخ انتشار نیست اما جزئیات زیادی در مورد خود بازی وجود دارد. 

استودیو Bandai Namco و بازی سازی Byking اعلام کردند که بازی جوجوتسو کایسن با عنوان Jujutsu Kaisen: Cursed Clash در سبک مبارزه‌ایی بوده و قرار است برای کنسول‌های پلی استیشن 5، سری‌های ایکس باکس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، Switch و سیستم Steam منتشر شود اما هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار این بازی داده نشده است. این بازی از یک بازیکن در حالت آفلاین و چهار بازیکن به صورت آنلاین پشتیبانی خواهد کرد. تریلر این بازی را میتوانید در رسانه سرگرمی تماشا کنید:

در ژاپن، نسخه دیجیتالی و فیزیکی پلی استیشن 5 و Switch در دسترس خواهد بود، در حالی که برای کنسول‌های پلی استیشن 4، سری‌های ایکس باکس، ایکس باکس وان و PC فقط به صورت دیجیتالی در دسترس خواهند بود. نمای کلی بازی از طرف استودیو Bandai Namco به این نحو توصیف شده: 

بازی Jujutsu Kaisen: Cursed Clash یک بازی جنگی اکشن سه بعدی بوده که در آن بازیکنان می‌توانند شخصیتی در دو گروه جادوگران جوجوتسو یا روح‌های نفرین شده را انتخاب کرده و از تکنیک‌های نفرین شده مخصوص هر شخصیت برای شکست گروه مقابل خود در مبارزاتی دو به دو استفاده می‌کنند. 

درگیری‌های بازی  Jujutsu Kaisen: Cursed Clash به طرفداران اجازه می‌دهد تا داستان اصلی جوجوتسو کایسن را دوباره زنده کنند، جایی که قهرمان داستان یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) و گروهی از شخصیت‌های فراموش نشدنی، از بشریت در برابر هیولاهایی که به نام نفرین در ژاپن امروزی شناخته می‌شوند، دفاع می‌کنند. 

این بازی با تصاویری الهام گرفته شده از گرافیک متمایز سری با اجازه انتخاب بیش از پانزده مبارز و دارای انیمیشن های اکشن و انفجاری شدید، به شخصیت اصلی انیمه وفادار مانده است.

در بازی Jujutsu Kaisen: Cursed Clash، بازیکنان می‌توانند تیم‌های دو به دو خود را انتخاب کنند که هر کدام می‌توانند طیف گسترده‌ای از حملات و ترکیب‌های مختلف را اجرا کنند که  ترکیب شخصیت‌های مختلف، هم افزایی و پویایی قدرت منحصر با به بازی می‌دهد. با تکمیل نبردها، بازیکنان سطح قدرت مبارز خود را افزایش می‌دهند و در حین پیشرفت، حملات قوی‌تری را باز می‌کنند.

 میساکی کای (Misaki Kai)، تهیه کننده استودیو Bandai Namco Entertainment در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «بازی جوجوتسو کایسن با داستان منحصر به فرد و جذاب خود و تمرکز بر اکشن شدید، تجربه‌ایی عالی برای زندگی در محیط داستانی انیمه خواهد بود». همچنین تصاویر جدیدی هم از این بازی منتشر شد:
 
3.9 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا