بازی‌سازان می‌توانند با تخفیف ۳۰ درصدی در رویداد GDC 2020 حضور پیدا کنند

ظرفیت محدود است

بازی‌سازان می‌توانند با تخفیف ۳۰ درصدی در رویداد GDC 2020 حضور پیدا کنند مهسا سپاهی ۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
رویداد GDC 2020

اداره‌ی ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای می‌گوید بازی‌سازان ایرانی می‌توانند با تخفیف ۳۰ درصدی در رویداد GDC 2020 شرکت کنند.

اخیرا به خاطر همه‌گیر شدن ویروس کرونا، امسال رویدادهای مختلفی لغو شدند و برگزارکنندگان به منظور امنیت مخاطبان خود، از اجتماع مردم خودداری کردند. یکی از این کنفرانس‌های لغو شده، GDC 2020 به‌شمار می‌رود که برگزار کنندگان تصمیم گرفتند آن‌را به صورت آنلاین برگزار کنند.

اداره‌ی ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تخفیف ۳۰ درصدی برای بازی‌سازانی که قصد شرکت در کنفرانس GDC 2020 را دارند، خبر می‌دهد. طبق اخبار منتشر شده، این تخفیف به طور مشترک از طرف بنیاد ملی بازی­‌های رایانه­‌ای و بخش تجاری رویداد آنلاین GDC درنظر گرفته شده است. در واقع، بازی‌سازان می‌توانند با این تخفیف، ۴۴ یورو پرداخت کنند و در این رویداد حضور داشته باشند.

اعضای همگرا و فراهمگرایی که علاقه به حضور در کنفرانس GDC دارند، می‌توانند با ارسال ایمیل خود به hamgara@ircg.ir لینک تخفیف ۳۰ درصدی را دریافت کنند. لازم به ذکر است که ظرفیت این تخفیف محدود اعلام شده، پس کسانی که قصد استفاده از آن را دارند، بهتر است هرچه زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

GDC یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دنیای بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود که هرسال در فصبل تابستان در سانفرانسیسکوی آمریکا اتفاق می‌افتد. البته امسال به دلیل پاندمی کرونا این برنامه لغو شد و برگزارکنندگان تصمیم گرفتند GDC امسال را به شکل دیگری برگزار کنند. این رویداد قرار است از ۱۳ تا ۱۸ مرداد به صورت آنلاین برگزار شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا