کنفرانس لغو شده‌ی GDC 2020 در کانال توییچ آن منتشر می‌شود

باز هم عواقب شیوع کرونا

کنفرانس لغو شده‌ی GDC 2020 در کانال توییچ آن منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
کنفرانس GDC 2020

پس از به تعویق افتادن کنفرانس GDC 2020 به علت شیوع ویروس کرونا، قرار است دو بخش اصلی این برنامه به صورت آنلاین برگزار شود.

اخیرا به خاطر همه‌گیر شدن ویروس کرونا رویدادهای مختلف درحال لغو شدن هستند و برگزارکنندگان از اجتماع مردم خودداری می‌کنند. هفته‌ی آینده در ۲۶ اسفند تا ۱ فروردین (۱۶ تا ۲۰ مارس) گفتگوهای از پیش ضبط شده‌ی GDC، که قرار بود در کنفرانس حضوری اتفاق بیافتد، در کانال توییچ این برنامه منتشر خواهد شد. خبر خوب این است که این گفتگوها هر روز به مدت هشت ساعت، از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر پخش می شوند و محتوای آن‌ حاوی برنامه‌های بازیسازان برای توسعه‌ی عناوین و صحبت درمورد بازی‌های کلاسیک خواهد بود. قطعا تمامی این گفتگوها به صورت آنلاین پخش نمی‌شوند و برنامه‌ی زمانی دقیق GDC 2020 به زودی منتشر خواهد شد.

در اطلاعیه‌‌ی منتشر شده، تمامی مصاحبه‌های GDC 2020 به صورت رایگان در GDC Vault در دسترس خواهد بود و بسیاری از آن‌ها به زودی در کانال یوتیوب این رویداد قرار می‌گیرد. بخش دیگر این برنامه، بخش IGF و جوایز خواهد بود که به بررسی بازی‌های مستقل سال گذشته می‌پردازد.

GDC 2020 تنها یکی از رویدادهای لغو شده‌ی اخیر به علت ویروس کرونا محسوب می‌شود و برهم خوردن آن خسارت زیادی برای عوامل این برنامه ایجاد کرده است. بازیسازان و عوامل این رویداد قرار است مبلغ بلیط‌های پرداخت شده‌ توسط شرکت کنندگان را عودت دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا