تریلر فیلم John Wick 4 منتشر شد! + زیرنویس فارسی

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره تریلر فیلم John Wick 4 منتشر شده تا باز هم شاهد کیانو ریوز (Keanu Reeves) در نقش قاتل حرفه‌ای باشیم!

حدودا سه سال پیش بود که آخرین بار دیدیم جان ویک یک نمایش هنرمندانه دیگر، از سلاخی دشمنان با عجیب و غریب‌ترین اسلحه سرد و گرم را به نمایش بگذارد. در واقع جان ویک در دنیای سینمایی به حدی محبوب شده که خشونت‌های او و سگ قشنگی که دارد، همگی مورد قبول اکثر بینندگان و طرفداران سری قرار گرفته‌اند. با این وجود، بالاخره پس از گذشت مدتی طولانی، ظاهرا سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا قسمت جدید این سری را با یک تریلر تازه معرفی کنند.

تریلر فیلم John Wick 4

در ابتدای ویدیو بالا، می‌توانیم ببینیم که جان ویک در یک کلیسا نشسته و درباره همسر فوت شده خود صحبت می‌کند. سپس می‌بینیم که دوست و همکار سابق او کین (Caine)، با بازی دانی ین (Donnie Yen) نیز در این مکان حضور دارد و با او حرف می‌زند. با این وجود طولی نمی‌کشد که متوجه می‌شویم ظاهرا در این فیلم، ویک به دنبال فردی به نام گرامونت (Gramont) می‌گردد؛ کسی که هویتش مشخص نیست، اما قرار است تا با شخصیت اصلی داستان در یک رقابت شرکت کند.

در واقع مارکی د گرامونت با بازی بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgard) قرار است تا شخصیت منفی و اصلی این اثر سینمایی باشد، اما جدای از مبارزه و رقابت او با جان ویک، به نظر می‌رسد که این فیلم آخرین چپتر از سری John Wick باشد. طوری که در تریلر فیلم John Wick 4 پشت سر هم ما درباره مرگ می‌شنویم و اینکه حتی ممکن است جان ویک در این اثر سینمایی مجددا ازدواج کند.

چند ماه پیش چد استاهلسکی (Chad Stahelski)، کارگردان سری فیلم‌های John Wick، اعلام کرده بود که به فیلم چهارم، بهترین دنباله برای سه اثر قبلی خواهد بود و بالاخره آن را به یک نتیجه‌گیری خوب می‌رساند. او اظهار کرده بود که طی این مدت، سازندگان تعداد بسیاری شخصیت‌های مختلف را معرفی کرده‌اند که هرکدام داستان خاص خود را دارند و به نحوی با جان ویک ارتباط برقرار می‌کنند. با این حال، لازم است تا روایت این شخصیت‌ها و خود ویک به یک نتیجه‌گیری برسد و یک فاز را پشت سر بگذارند. به همین دلیل نیز به نظر می‌رسد که فیلم John Wick Chapter 4 ممکن است پایانی (احتمالا موقتی) بر داستان جان ویک باشد.

در این اثر سینمایی که گفته شده طولانی‌ترین فیلم در سری John Wick خواهد بود، شخصیت‌های تازه‌ای از جمله کین و شیماوز (Shimazu)، با بازی هیرویوکی سانادا (Hyroyuki Sanada) معرفی خواهند شد. همچنین مجددا باید شاهد همان سازمان The Table باشیم که با برخی قوانین عجیب و غریب خود، جان ویک را به یک چالش تازه دعوت می‌کنند. لازم به ذکر است که در این اثر سینمایی، شخصیتی تازه به نام آکیرا (Akira) نیز معرفی خواهد شد که نقش آن را رینا ساوایاما (Rina Sawayama)، خواننده معروف پاپ بازی خواهد کرد.

فیلم John Wick: Chapter 4 برای اکران در تاریخ ۴ فروردین سال ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده است.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا