چرا جنیفر لوپز از حضور بن افلک در ددپول 3 ناراحت است؟

پای عشق قدیمی در میان است!

بن افلک در ددپول 3

در صورتی که شایعه‌ها حقیقت داشته باشند، جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) به هیچ وجه از نقش آفرینی بن افلک در ددپول 3 خوشحال نیست.

اگرچه قسمت سوم سری فیلم‌های Deadpool در دست ساخت بوده، جزئیات چندانی از داستانش موجود نیست. تنها می‌دانیم اتفاقات حول محور مولتی ورس چرخیده و جدا از وید ویلسون با نقش آفرینی رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، با نسخه هیو جکمن (Hugh Jackman) ولورین هم ملاقات می‌کنیم.

اخیراً شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه بن افلک (Ben Affleck) و جنیفر گارنر (Jennifer Garner) در Deadpool 3 حضور داشته و بترتیب بعنوان دردویل و الکترا جلوی دوربین ظاهر می‌شوند. این دو بازیگر چنین نقش‌هایی را قبلاً در فیلم سینمایی Daredevil 2003 ایفا کرده بودند. در ضمن، حضور گارنر توسط رسانه THR تایید شده اما سرنوشت نسخه افلک دردویل در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

طبق شایعه‌ای که اخیراً روی خروجی وب سایت Mirror قرار گرفته، جنیفر لوپز به هیچ وجه از نقش آفرینی بن افلک در ددپول 3 خوشحال نیست. دلیل چنین نارضایتی‌ای را باید در گذشته جستوجو کرد. افلک و جنیفر گارنر در یک برهه زمانی زن و شوهر بودند اما بنا به دلایلی در سال ۲۰۱۸ میلادی جدا شدند. افلک حالا با لوپز ازدواج کرده و زندگی مشترک را در کنار او تجربه می‌کند. البته بازیگر آمریکایی قبل از اینکه با گارنر آشنا شده و عاشقش شود، به مدت ۲ سال با لوپز در رابطه بود.

گزارش‌های غیررسمی تنها به نارضایتی جنیفر لوپز خلاصه نمی‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، جنیفر لوپز برای حضور بن افلک در ددپول 3 چندین شرط تعیین کرده تا هیچ گونه تعاملی میان شوهرش و جنیفر گارنر شکل نگیرد:

جنیفر لوپز می‌خواهد بطور ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته به محل فیلمبرداری دسترسی داشته باشد و بتواند بدون اعلام قبلی در آنجا حضور پیدا کند.

هیچ مصاحبه یا عکاسی گزینشی [اصطلاحاً فتوشوت] مشترکی در کار نباشد و بعد از اتمام فیلمبرداری هم هیچ تعاملی بینشان شکل نگیرد. او همچنین می‌خواهد به محض اینکه فیلمبرداری تمام شد، بن افلک به خانه برگردد.

جدا از اینکه بن افلک و جنیفر گارنر در گذشته زن و شوهر بودند، شخصیت الکترا معشوقه دردویل در فیلم Daredevil به شمار می‌رفت. با در نظر گرفتن این موارد، حساسیت جنیفر لوپز کاملاً قابل پیش بینی بوده است.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم ددپول 3 از تاریخ ۲۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

3.5 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا