1%
  • 0/10

تماشا کنید: نمایش عشقی ممنوعه در تریلر فیلم جدید جنا اورتگا

وقتی یک تکلیف ساده دردسرساز می‌شود!

تماشا کنید: نمایش عشقی ممنوعه در تریلر فیلم جدید جنا اورتگا ۰ ۲۴ آذر ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

انتظار برای طرفداران جنا اورتگا به انتها رسیده و لاینزگیت ساعاتی قبل تریلر فیلم Miller’s Girl را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

جنا اورتگا (Jenna Ortega) حدوداً یک دهه پیش و در حالی که یک کودک بود، فعالیت حرفه‌ایش را در زمینه بازیگری آغاز کرد. او طی سال‌های گذشته در آثار متعددی نقش آفرینی کرده و حتی به فرنچایز محبوب Scream پیوسته است. با این حال، عملکرد متفاوت و کم نقص او در سریال Wednesday شهرتی جهانی را برایش به ارمغان آورده است. همین موضوع هم باعث شده وجود نام اورتگا در تیم بازیگری می‌تواند یک پروژه را در لیست انتظار بسیاری از سینماروها قرار دهد.

لاینزگیت اخیراً اولین تریلر فیلم Miller’s Girl را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. شخصیت‌های اصلی یک معلم به نام جاناتان میلر و یک دانش آموز به نام کایرو سوییت هستند. کایرو ظاهراً علاقه فراوانی به ادبیات و نوشتن داشته و همین موضوع باعث می‌شود میلر یک تکلیف ویژه برایش در نظر بگیرد: نوشتن داستانی کوتاه در سبک و سایق نویسنده محبوبش.

با توجه به آنچه در تریلر فیلم Miller’s Girl می‌بینیم، کایرو سوییت نمی‌داند چه چیزی بنویسد. در همین حین، دوستش پیشنهاد می‌دهد داستانی بنویسد که آقای میلر را عاشق او کند. کایرو همین کار را انجام داده و میلر در ادامه عاشق دانش آموزش می‌شود. او می‌داند رابطه‌ای که شکل گرفته یک عشق ممنوعه بوده و سعی می‌کند همه چیز را بدون حاشیه و جلب توجه پایان دهد اما تریلر تاکید دارد اتفاقات ناگواری در انتظار شخصیت‌های اصلی بوده که سرنوشتشان را برای همیشه تغییر می‌دهد.

در صورتی که چهره بازیگر نقش جاناتان میلر برایتان آشنا است، باید بگوییم مارتین فریمن (Martin Freeman) نام داشته و در آثار شاخصی از جمله سه گانه هابیت (The Hobbit)، آثار Marvel Cinematic Universe و سریال Sherlock نقش آفرینی کرده است.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم جدید جنا اورتگا از تاریخ ۶ بهمن (مصادف با ۲۶ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments