آیا بازیگر آکوامن در آینده تغییر خواهد کرد؟

سرنوشت هنری کویل و بن افلک در انتظار جیسون موموآ؟

بازیگر آکوامن

پیتر سفرن (Peter Safran)، مدیر عامل استودیو دی سی (DC Studios) اخیرا به این موضوع اشاره کرده است که پس از اکران فیلم Aquaman and the Lost Kingdom، این احتمال وجود دارد که بازیگر آکوامن (Aquaman) تغییر پیدا کرده و فرد دیگری جایگزین جیسون موموآ (Jason Momoa) شود.

از همان زمان که جیمز گان (James Gunn) رهبری دنیای دی سی (DCU) را بر عهده گرفت تا آن را ریبوت کند، شاهد تغییرات بسیار اساسی و گسترده‌ای در این مجموعه بودیم. اولین خبری که خیلی منتشر شد، این بود که هنری کویل (Henry Cavill) از نقش سوپرمن (Superman) کنار گذاشته شده و بازیگر جدیدی نقش این شخصیت را در فیلم جدیدی با نام Superman: Legacy ایفا خواهد کرد.

در ادامه نیز بن افلک (Ben Affleck) از نقش بتمن (Batman) کنار گذاشته شد و قرار است پس از فیلم The Flash، بازیگر جدیدی این نقش را در فیلم The Brave and the Bold بر عهده بگیرد. با این حال وضعیت دیگر شخصیت‌های لیگ عدالت (Justice League) یعنی فلش (Flash) با بازی ازرا میلر (Ezra Miller)، واندروومن (Wonder Woman) با بازی گل گدوت و آکوامن با بازی جیسون موموآ تا حد زیاد نامشخص بوده و فعلا معلوم نیست که از نقش‌های خود کنار گذاشته می‌شوند یا خیر.

جیسون موموآ هنوز یک حضور دیگر در دی سی خواهد داشت، چون فیلم جدید آکوامن با نام Aquaman and the Lost Kingdom در راه است و در اواخر سال میلادی جاری اکران خواهد شد. او همچنین فیلم Minecraft را نیز دارد که آن با همکاری شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در دست ساخت است.

در زمانی که شایعاتی راجع به تغییر بازیگر آکوامن منتشر شده بود، جیسون موموآ اعلام کرده بود که از این نقش کنار نخواهد رفت و همیشه بازیگر آکوامن خواهد ماند. اما با این حال صحبت‌های جدید پیتر سفرن باعث شده تا باری دیگر احتمال کنار رفتن جیسون موموآ از این نقش بیشتر شود.

پیتر سفرن اخیرا مصاحبه جدید با Men’s Health داشته و در آن درباره نقش‌آفرینی جذاب و ماندگار جیسون موموآ به عنوان آکوامن صحبت کرده است. سفرن که تهیه‌کننده هر دو فیلم آکوامن نیز بوده، در صحبت‌های خود گفت که مشتاق است در سال‌های آینده نیز با جیسون موموآ همکاری کند، اما اضافه کرد که خوشحال خواهد شد که این بازیگر در نقش فعلی خود یا یک شخصیت بزرگ دیگر قرار بگیرد. او در این رابطه گفت:

من مشتاقانه منتظر کار با جیسون در سال‌های آینده هستم. خوشحال می‌شم که اون در دنیای آرتور کری (Arthur Curry) باشه، اما اگر فرصتی دیگری پیش بیاد، شخصیت بزرگی دیگری رو پیدا می‌کنم تا اون به وجودش بیاره.

 جدیدترین فیلم آکوامن یعنی Aquaman and the Lost Kingdom به کارگردانی جیمز وان (James Wan) در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۳ (۲۹ آذر ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد.

2.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا