#مهسا_امینی

به زودی شاهد جین فاستر در بازی Marvel’s Avengers خواهیم بود

بازی Marvel's Avengers جانی تازه می‌گیرد

بازی Marvel’s Avengers بالاخره از بحران خارج شده و از حالا باید این بازی را به چشم عنوانی امیدوار کننده نگاه کنیم. تیم توسعه دهنده قصد دارد با افزودن جین فاستر در بازی Marvel’s Avengers، بیش از پیش به شخصیت‌های اصلی این بازی بپردازد.

بازی Marvel’s Avengers که در ابتدا با انتقادات بسیار تند کاربران و منتقدین روبه رو شده بود، پس از عرضه برخی به روزرسانی‌ها مورد توجه دوباره کاربران قرار گرفته و حال و روز خوشی را به خصوص در کنسول‌های پلی استیشن و پس از عرضه انحصاری شخصیت مرد عنکبوتی (Spider-Man) در پایان سال گذشته میلادی سپری می‌کند. اما دوران مرد عنکبوتی به زودی به پایان رسیده و طی روزهای آینده و به طور دقیق‌تر روز ۲۸ ژوئن، برابر با ۷ تیر ماه شاهد حضور مایتی ثور جین فاستر (Jane Foster’s Mighty Thor) به این بازی خواهیم بود.

استودیو توسعه دهنده این بازی یعنی کریستال داینامیکز (Crystal Dynamics) چندی پیش اعلام کرد که فاستر، شخصیت بعدی بازی Marvel’s Avengers، شباهت بسیاری زیادی با شخصیت ثور (Thor) حال حاضر بازی خواهد داشت، با این حال ما شاهد عناصری در شخصیت جدید خواهیم بود که مختص به او هستند.

کریستال داینامیکز اعلام کرد که همراه با جین فاستر، ما شاهد افزوده شدن برخی مهارت‌های تازه خواهیم بود که او را از ثور مجزا ساخته و از جمله آن‌ها می‌توان به چند کمبو دور برد و یک حرکت قدرتی دور برد جدید یاد کرد. ما همچنین شاهد قدرت Intrinsic جدید او با نام All-Mother’s Blessing، یک قدرت Overcharged جدید با نام God Tempest و یک قدرت Ultimate جدید با نام All-Weapon خواهیم بود که دشمنان خود را با استفاده از میولنیر (Mjolnir) و اوندریارن (Undrjarn) ساقط می‌کند.

آن‌ها در ادامه اشاره داشتند که صدا گذاری شخصیت جین فاستر کامل شده و همراه او شاهد چندین آیتم تزئینی از جمله ایموت‌ها، ضربات نهایی، لباس‌ها و نیم پلیت‌های جدید خواهیم بود. لازم به ذکر است که تا به این لحظه هیچ ویدیویی از گیم پلی شخصیت جین فاستر منتشر نشده، با این حال ما شاهد انتشار تریلری از این شخصیت بودیم که می‌توانید آن را در ابتدای مطلب تماشا کنید.

جین فاستر به صورت کاملا رایگان و به عنوانی بخشی از به روزرسانی ۲.۵ بازی Marvel’s Avengers در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و طبق پست منتشر شده در وبلاگ این بازی، این اولین به روزرسانی متمرکز بر شخصیت‌های بازی بوده و علاوه بر آن Warzone و Omega Level Threat جدید به زودی به این بازی افزوده خواهند شد.

نظر شما درباره جین فاستر در بازی Marvel’s Avengers چیست؟ شما دوست دارید کدام شخصیت‌ها را در این بازی داشته باشید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا