1%
  • 0/10

آیا ساخت فصل سوم سریال لوکی تایید شد؟

اسپین آفی با محوریت سازمان TVA؟!

آیا ساخت فصل سوم سریال لوکی تایید شد؟ ۱۵ ۲۱ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فصل سوم سریال لوکی

تهیه‌کننده اجرایی فصل دوم، به‌دنبال خبرساز شدن شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر، درباره احتمال ساخته شدن فصل سوم سریال لوکی صحبت کرده است.

زمانیکه استودیو مارول با تکیه به سرویس استریم دیزنی پلاس، شروع به گسترش دنیای سینمایی مارول با مجموعه‌های تلویزیونی کرد، تنها قادر به ساختن پروژه‌های تک فصلی کوتاه بود. اما از آنجایی که اکثر سریال‌های فاز چهارم و پنجم عملکرد ضعیفی داشتند، مارول استراتژی جدیدی اتخاذ کرده و طبق گزارش‌های رسمی، قراره پروژه‌های چند فصلی بلندی مانند .Agents of S.H.I.E.L.D بسازد. از آنجایی که ماجراجویی مولتی‌ورسی لوکی یکی از معدود سریال‌های موفق و محبوب فرانچایز است، تهیه‌کننده آن همچنان معتقد است که احتمال ساخته شدن فصل سوم وجود دارد.

در مصاحبه با TVLine، کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه‌کننده اجرایی سریال که پیش‌تر درباره آینده سازمان TVA در دنیای سینمایی مارول و احتمال رویارویی مجدد لوکی با ثور هم صحبت کرده بود، باری دیگر به احتمال تمدید شدن لوکی برای فصلی جدید اشاره کرد و با صحبت‌های خود فضای مجازی را مثل زلزله لرزاند.

درست مثل فصل اول هدف ما این بود که داستان لوکی را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشیم و چون به‌عنوان طرفداران دو آتیشه مارول اهمیت زیادی برای لوکی قائل بودیم از همان ابتدای توسعه فصل اول به ادامه دادن داستانش در فصل‌های بعدی فکر می‌کردیم. در واقع سریال لوکی برای ما مثل یک کتاب بزرگ است که تا اینجای کار دو جلد از آن ساخته شده است. خوشبختانه مارول کمیکس تاریخی هشتاد ساله دارد و این یعنی هنوز داستان‌های زیادی از خدای شرارت روایت نشده است. بنابراین ما هیچگاه تمامی درب‌ها را به روی لوکی نمی‌بندیم. حتی اگر فصل سومی در کار نباشد، ما همچنان می‌توانیم به داستان‌سرایی ادامه بدهیم. برای مثال می‌توانیم اسپین آفی با محوریت سازمان TVA بسازیم.

آیا ساخته شدن فصل سوم سریال لوکی امکان پذیر است؟ با توجه به اینکه تعداد زیادی از فیلم‌ و سریال‌های فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول به‌خاطر اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) به‌تعویق افتادند و استودیو مارول هم به‌دنبال عملکرد ضعیف سریال‌هایی مانند She-Hulk: Attorney at Law و Secret Invasion قصد دارد استراتژی جدیدی در زمینه تلویزیون بکار بگیرد، احتمال جایگزین شدن یکی از پروژه‌های معرفی شده با فصل سوم سریال لوکی وجود دارد.

هر دو فصل شاهکار تلویزیونی لوکی، هم اکنون از دیزنی پلاس قابل تماشا هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments