تماشا کنید: رویارویی ثور و لوکی در موشن کمیک ساخته شده توسط طرفداران

فصل اول می‌توانست پایانی متفاوت داشته باشد!!

تماشا کنید: رویارویی ثور و لوکی در موشن کمیک ساخته شده توسط طرفداران پارسا خلیلی ۱۰ ۲۸ آبان ۱۴۰۲ مارول

با اینکه دو سال از پخش فصل اول سریال لوکی می‌گذرد، یکی از طرفداران به‌تازگی موشن کمیکی ساخته که رویارویی احساسی ثور و لوکی را به تصویر می‌کشد.

ثور کریس همسورث (Chris Hemsworth) و لوکی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) از همان ابتدا که در فیلم انفرادی Thor به دنیای سینمایی مارول معرفی شدند، رابطه بسیار پیچیده و پرفراز و نشیبی داشتند. در نگاه اول همه خدای شرارت را به چشم آنتاگونیست یا هیولای سنگ‌دل داستان می‌دیدند، در حالی که حقیقت ماجرا چیز دیگری بود. لوکی از کودکی فقط و فقط به‌دنبال عشق و محبت اودین بود، چیزی که هیچگاه از پدر ناتنی خود ندید. همین موضوع هم باعث شد تا نفرت لوکی همراه با خودش رشد کند و هر روز بزرگ‌ و بزرگ‌تر شود.

از متشنج کردن رابطه ثور و اودین گرفته تا حمله به زمین با ارتشی بزرگ، لوکی همواره به‌منظور رسیدن به هدف شکوهمند خود، نقش یک ابرشرور را بازی کرد، تا اینکه روزی بدست تانوس کشته شد (به معنای واقعی کلمه). درست وقتی گمان می‌کردیم داستان خدای شرارت در دنیای سینمایی مارول به‌ پایان رسیده، سریالی شش قسمتی از دیزنی پلاس پخش شد و لوکی را در مسیری متفاوت و غیرقابل پیش‌بینی قرار داد.

با وجود اینکه لوکی در مجموعه تلویزیونی دو فصلی خود هیچگاه با برادرش روبرو نشد، اما برخی از طرفداران هنوز امیدوارند که در آینده‌ای نه‌چندان دور دوباره مسیر آنها با هم تلاقی پیدا کند. به‌همین خاطر انیماتوری بااستعداد به‌نام keiidakamya، یک موشن کمیک زیبا و فوق‌العاده احساسی ساخته که در آن لوکی پیرو اتفاقات رخ داده در قسمت پایانی فصل اول، به‌کمک فناوری سفر در زمان TVA به دیدار برادرش می‌رود.

آیا ممکن است استودیو مارول در آینده به این موشن کمیک جان ببخشد؟ کوین رایت (Kevin Wright)، مدیر تولید و توسعه استودیو مارول و تهیه‌کننده اجرایی سریال، ماه گذشته در مصاحبه‌ با ورایتی تایید کرده بود که داستان فصل دوم گامی به سوی بازگشت احتمالی لوکی به خانه است.

فکر می‌کنم همانطور که لوکی در سکانس آغازین فیلم Avengers: Infinity War گفت، خورشید قراره باری دیگر طلوع کند. نمی‌دانم اجازه دارم اینو بگویم یا نه ولی متحد کردن ثور و لوکی همیشه اولویت ما حین روایت داستان سریال بوده است اما برای اینکه دیدار دوباره آنها واقعا رضایت بخش باشد، باید لوکی را از نظر احساسی به مکان خاصی برسانیم. فکر می‌کنم این هدف اصلی فصل اول و دوم باشد.

ظاهرا رویارویی مجدد ثور و لوکی اتفاقی اجتناب ناپذیر باشد، چون هنوز داستان‌های بسیار زیادی برای تعریف کردن وجود دارد، به‌خصوص حالا که لوکی به خدای داستان‌ها تبدیل شده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا