1%
  • 0/10

بازیگر فیلم Dune از تاثیر The Dark Knight بر زندگی‌اش می‌گوید

او خواهان ایفای یک نقش ابرقهرمانی است

بازیگر فیلم Dune از تاثیر The Dark Knight بر زندگی‌اش می‌گوید ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر فیلم Dune

تیموتی شالامی، بازیگر فیلم Dune در بخشی از مصاحبه اخیر خود به تاثیر The Dark Knight بر زندگی‌اش پرداخت.

بسیاری از کارشناسان معتقد هستند بازیگرانی مانند تام هالند (Tom Holland)، بری کیوگن (Barry Keoghan)، آستین باتلر (Austin Butler) و تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) ستاره‌های آینده سینمای هالیوود خواهند بود. در نگاه اول، چنین پیش بینی‌ای زیاده روی بنظر می‌رسد اما نباید فراموش کرد بازیگران مزبور هم اکنون نقش‌های مهمی مانند مرد عنکبوتی، جوکر و پل اتریدیز را بر عهده دارند.

وقتی هنوز مدت زیادی از آغاز فعالیتش نمی‌گذشت، تیموتی شالامی از لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) خواست توصیه‌هایی برای پیشرفت در حوزه بازیگری به او بگوید. دیکاپریو هم تاکید داشت هرگز نقش‌های ابرقهرمانی را نپذیرد و هرگز به سراغ مواد مخدر نرود. اینطور که بنظر می‌رسد، شالامی نظرش عوض شده و می‌خواهد به ژانر ابرقهرمانی ورود پیدا کند.

تیموتی شالامی به منظور تبلیغ فیلم Dune: Part Two مصاحبه‌ای را با رسانه NY Times انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود و در پاسخ به احتمال پیوستنش به آثار ابرقهرمانی گفت:

فیلمی که باعث شد بخواهم بازیگر شوم، فیلم ابرقهرمانی The Dark Knight بود. اگر فیلمنامه و کارگردانش خوب باشد، قطعاً پیوستن به آن پروژه را در نظر می‌گیرم.

از آنجایی که فرنچایز DC Universe در ابتدای فعالیت خود قرار دارد، بسیاری از نقش‌های مهم بدون هنرپیشه هستند و بازیگر فیلم Dune می‌تواند آن‌ها را بپذیرد. یکی از نقش‌های بدون بازیگر، دیمین وین یا نایت وینگ بوده که حضور آن در فیلم جدید بتمن تایید شده است. نقش بری آلن هم در حال حاضر بدون بازیگر بوده و تیموتی شالامی بازیگر مناسبی برای آن بنظر می‌رسد.

فیلم Dune: Part Two درباره چیست؟

Dune: Part Two یا Dune 2 ادامه اتفاقاتی که در Dune رخ داد را به تصویر می‌کشد. پل اتریدیز سعی می‌کند اعتماد فریمن‌ها را جلب کرده و با کمکشان، انتقام مرگ پدر خود را از هارکونن‌ها و پادشاه بگیرد. در ضمن، فیلم Dune 2 از تاریخ ۱۱ اسفند سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۱ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments