#مهسا_امینی

کشتی‌گیر معروف ایرلندی احتمالا به دنیای سینمایی مارول می‌پیوندد

آیا او در اقتباس سینمایی شانگ-چی حضور دارد؟

کشتی‌گیر معروف ایرلندی احتمالا به دنیای سینمایی مارول می‌پیوندد سورنا رضایی ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان

بکی لینچ کشتی‌گیر معروف ایرلندی احتمالا در یکی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول که در آینده اکران خواهد شد، حضور دارد.

بکی لینچ (Becky Lynch) یکی از کشتی‌گیرهایی است که طی سال‌های گذشته توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. او در سال ۲۰۰۲ میلادی و زمانی که تنها یک نوجوان بود، به همراه برادر خود به باشگاه آموزش کشتی رفت و پنج ماه بعد در مسابقات حرفه‌ای حضور یافت. لینچ در آن موقع به صورت تیمی در کنار برادرش به مبارزه با رقبا می‌پرداخت. او موفق پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری بالا رفت و نهایتا در سال ۲۰۱۳ به World Wrestling Entertainment پیوست.

در پرونده‌ی ورزشی بکی لینچ افتخارات مختلفی از جمله سه بار قهرمانی اسمک داون و یک بار قهرمانی Royal Rumble دیده می‌شود. فعالیت‌های بکی لینچ تنها به حوزه‌ی ورزش خلاصه نمی‌شود. او بین سال‌های ۲۰۱۲ الی ۲۰۱۳ میلادی که از کشتی فاصله گرفته بود، به بازیگری روی آورد و در تئاترهای بسیاری به نقش‌آفرینی پرداخت. لینچ همچنین موفق شد مدرک بازیگری را از موسسه‌ی فناوری دوبلین دریافت کند و مدتی بعد هم در کلاس‌های کلمبیا کالج شیکاگو و مدرسه‌ی بازیگری گیتی حضور یافت. اینطور که به نظر می‌رسد، زمان پیوستن او به دنیای سینمایی مارول فرا رسیده است.

چندی پیش حساب رسمی Billions به مناسب نزدیک شدن به زمان پخش فصل پنجم، تیزری را منتشر و اعلام کرد بکی لینچ در قسمت اول حضور دارد. مدتی بعد، کریس تپلی (Kris Tapley) مجری پادکست The Call Sheet آن متن را ریتوییت کرد و نوشت لینچ توجه هالیوود را جلب کرده است. او در بخش دیگری از متن خود ادعا کرد این کشتی‌گیر معروف ایرلندی در یکی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول حضور خواهد داشت. تپلی از به اشتراک گذاری جزئیات بیشتری خودداری کرد. چنین انتخابی شاید برای عده‌ای از طرفداران مارول نگران کننده باشد اما لینچ فرد بی‌تجربه‌ای در حوزه‌ی بازیگری نیست. او طی سال‌های گذشته در دو فیلم The Marine 6: Close Quarters و Rumble حضور داشته است.

یک احتمال این است که مدیران مارول نقش کوتاهی را برای بکی لینچ در نظر گرفته باشند. احتمال دیگر که به هیچ وجه بعید نیست، سپردن یک نقش مکمل به او است؛ زیرا مشابه این اتفاق یک بار در گذشته رخ داده بود. اگر به یاد داشته باشید، دیو باتیستا (Dave Bautista) که به واسطه‌ی حضور در WWE یک چهره‌ی ورزشی محسوب می‌شد، توانست یکی از نقش‌های مکمل را در Guardians of the Galaxy به‌دست آورد. البته مدیران مارول در ابتدا با حضور باتیستا موافق نبودند اما جیمز گان (James Gunn) نهایتا توانست نظر آن‌ها را تغییر دهد. شخصیتی که باتیستا نقش او را بر عهده دارد، درکس نام داشته و در حال حاضر از محبوبیت بالایی در میان طرفداران برخوردار است.

از آن‌جایی که روند فیلمبرداری Black Widow مدت‌ها قبل به پایان رسید و این اثر هم اکنون آماده است، به نظر نمی‌رسد شاهد حضور بکی لینچ در اولین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی باشیم. The Eternals هم گزینه‌ی چندان مناسبی به نظر نمی‌رسد. اگر گزارش‌های غیر رسمی صحت داشته باشند، Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings منطقی‌ترین گزینه است. در جریان این فیلم شاهد برگزاری مسابقات خواهیم بود. در نتیجه، امکان دارد لینچ به عنوان یکی از شرکت‌کنندگان جلوی دوربین برود.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم اختصاصی شخصیت شانگ-چی از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه سال ۲۰۲۱) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا