1%
  • 0/10

سازنده سریال Invincible از نبرد مارک و یکی از بزرگترین دشمنانش در فصل دوم می‌گوید

حدوداً یک ماه به فصل دو مانده است

سازنده سریال Invincible از نبرد مارک و یکی از بزرگترین دشمنانش در فصل دوم می‌گوید ۰ ۱۱ مهر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
مارک گریسون و آنگستروم لوی

رابرت کرکمن (Robert Kirkman) سازنده سریال Invincible در بخشی از مصاحبه اخیر خود به تقابل مارک گریسون و آنگستروم لوی در فصل دوم پرداخت.

اگرچه پرایم ویدیو هنوز نتوانسته به شهرت نتفلیکس (Netflix) یا دیزنی پلاس برسد، آثار شاخصی را در لیست محصولات اختصاصی‌اش دارد. یکی از آن‌ها Invincible بوده که بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته شده و جدیدترین اثر رابرت کرکمن، خالق واکینگ دد (The Walking Dead)، به شمار می‌رود. فصل اول که از ۹ قسمت تشکیل شده، اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد و بشدت مورد توجه قرار گرفت. فصل دومش هم ساخته شده و بزودی از راه می‌رسد.

سریال شکست ناپذیر درباره مارک گریسون است که برخلاف پدرش یک انسان عادی بوده و هیچ گونه قدرت فراطبیعی ندارد. زندگی نه چندان چالش برانگیز مارک ادامه دارد تا اینکه مدتی بعد از تولد ۱۷ سالگی قدرت‌های فراطبیعی بتدریج خودشان را نشان می‌دهند. مارک در فصل اول سعی دارد با کمک پدر به قدرت‌هایش مسلط شده و آن‌ها را تحت کنترل بگیرد. در فصل دوم هم با دشمنان متعددی روبرو خواهد شد که یکی از اصلی‌ترینشان آنگستروم لوی است.

رابرت کرکمن چندی پیش پای مصاحبه با رسانه IGN نشست و در بخشی از آن درباره تقابل مارک گریسون و آنگستروم لوی صحبت کرد. افرادی که کمیک بوک‌های شکست ناپذیر را خوانده باشند، باید به یاد داشته باشند که آنگستروم یکی از بزرگترین و قوی ترین دشمنان مارک محسوب می‌شود؛ اتفاقی که طبق گفته کرکمن در سریال هم رخ می‌دهد:

آنگستروم لوی از آن دسته شخصیت‌هایی است که در زمان غیب نولان سر و کله‌اش پیدا شده و به دشمن اصلی مارک تبدیل می‌شود. از آن دشمنانی که مارک را مجبور می‌کند تا قابلیت‌ها و توانایی‌های واقعی‌اش را به نمایش بگذارد.

نویسنده و فیلمنامه نویس آمریکایی گفت طرفداران مدام می‌پرسند مارک گریسون از چه زمانی شروع به بردن نبردها می‌کند:

او در فصل دوم شروع به بردن نبردها می‌کند. البته طعم باخت را هم می‌چشد.

رابرت کرکمن در ادامه آنگستروم لوی را شروری قابل درک و ترحم برانگیز توصیف کرد و روی خطرناک بودنش تاکید داشت. در ضمن، استرلینگ کی براون (Sterling K. Brown) که فیلم‌های Black Panther و Frozen II را در پرونده هنری خود دارد، صداپیشه آنگستروم لوی است.

فصل دوم سریال Invincible به دو بخش تقسیم شده است؛ چهار قسمت ابتدایی در تاریخ ۱۲ آبان (مصادف با ۳ نوامبر) پخش می‌شوند و چهار قسمت انتهایی هم سال آینده میلادی در دسترس قرار خواهند گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments