ابرشرور فصل دوم Invincible معرفی شد؛ انتشار نخستین تصاویر

با صداپیشگی بازیگر معروف

ابرشرور فصل دوم Invincible

در حالی که حدودا یک ماه با پخش فاصله داریم، استودیو آمازون با انتشار دو تصویر از ابرشرور فصل دوم Invincible رونمایی کرده است.

بسیاری از علاقه مندان به سریال رابرت کرکمن (Robert Kirkman) را با واکینگ دد (The Walking Dead) می‌شناسند اما او آثار شاخصی دیگری را هم در پرونده هنری خود دارد. یکی از آن‌ها، کمیک بوک شکست ناپذیر است که بین سال‌های ۲۰۰۳ الی ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد. استودیو آمازون کمیک بوک مزبور را به یک سریال انیمیشنی تبدیل و فصل اول آن را در قالب ۹ قسمت پخش کرد. این اثر موفق شد تحسین منتقدان را برانگیخته و مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. به همین دلیل، فصل دومش ساخته شده و بزودی در دسترس طرفداران قرار می‌گیرد.

سریال Invincible روی یک نوجوان به نام مارک گریسون تمرکز دارد که پدرش قدرتمندترین ابرقهرمان کره زمین محسوب می‌شود. زندگی عادی و معمولی او ادامه دارد تا اینکه مدتی بعد از تولد هفده سالگی قدرت‌های ابرقهرمانی‌اش بتدریج خودشان را نشان می‌دهند. مارک حالا باید به کمک پدر خود نحوه کنترل و استفاده از قدرت‌هایش را یاد بگیرد.

آمازون با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) از ابرشرور فصل دوم Invincible رونمایی کرده است. او آنگستروم لوی نام داشته و می‌تواند به جهان‌های موازی پورتال باز کند. این شخصیت توسط استرلینگ کی براون (Sterling K. Brown) صداپیشگی می‌شود که پیش از این در آثار شاخصی مانند Black Panther نقش آفرینی کرده بود. او همچنین دو انیمیشن The Angry Birds Movie 2 و Frozen II را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، آمازون دو تصویر با محوریت آگستروم منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

کمیک بوک شکست ناپذیر اطلاعات زیادی را از آنگستروم لی شامل نشده و مشخص نیست او چه زمانی و چطور به قدرت سفر در جهان‌های موازی دست یافت. آنگستروم در یک برهه تصمیم گرفت حافظه تمام نسخه‌هایی که از او در جهان‌های دیگر وجود دارند را جذب کرده و بدین طریق بتواند راحت‌تر سفر کند. مارک گریسون حین انجام این فرآیند سر رسیده و دخالت می‌کند؛ اقدامی که باعث می‌شود جمجمه آنگستروم از حالت عادی خارج شود. او حالا می‌خواهد به هر قیمتی شده انتقام بگیرد.

فصل دوم Invincible به دو بخش تقسیم شده است. چهار قسمت ابتدایی از تاریخ ۱۲ آبان (مصادف با ۳ نوامبر) پخش می‌شوند و چهار قسمت انتهایی هم در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی در دسترس قرار خواهند گرفت.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا