1%
  • 10/10

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: معرفی احساسات تازه در تریلر جدید انیمیشن Inside Out 2

انتظار به پایان رسید

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: معرفی احساسات تازه در تریلر جدید انیمیشن Inside Out 2 ۱ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو پیکسار تریلر جدید انیمیشن Inside Out 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داده که به معرفی تمامی احساسات جدید می‌پردازد.

پیکسار یکی از نام‌های بسیار محبوب در حوزه انیمیشن‌های سینمایی بوده اما شرایط چندان خوبی ندارد. به بیان دقیقتر، آثار اخیرش از جمله Lightyear و Elemental آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته و نتوانستند عملکردی بسیار موفقیت آمیز را از خود بر جای بگذارند. این استودیو طی چند سال اخیر مشغول کار روی انیمیشن Inside Out 2 بوده که بسیاری امید دارند بازگشت آن به دوران اوجش باشد.

انیمیشن Inside Out 2 مدتی بعد از قسمت اول جریان دارد. رایلی در آستانه ورود به دوران نوجوانی بوده و همزمان، ذهن او دچار تغییرات اساسی می‌شود. شادی، غم، ترس، خشم و انزجار که توانسته بودند به هماهنگی خوبی برسند، حالا باید از احساسات جدید استقبال کنند؛ احساساتی که تعدادشان به رقم چهار رسیده و تا به این لحظه تنها از اضطراب رونمایی شده است.

پیکسار چندی پیش تریلر جدید انیمیشن Inside Out 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و مهمترین نکته‌ای که در خود جای داده، رونمایی کامل از تمامی احساسات جدید شخصیت اصلی، یعنی رایلی است. ویدیو با نمایش شادی، غم، ترس، خشم و انزجار آغاز شده که بسیار هماهنگ بوده و می‌بینیم چطور هر کدام تاثیری مثبت بر عملکرد رایلی دارد.

در حالی که همه چیز عالی بنظر می‌رسد، چهار احساس جدید یکی پس از دیگری ظاهر شده و معرفی می‌شوند: اضطراب، دلتنگی، خجالت و حسادت. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که رایلی به مدرسه جدیدی رفته و باید با آدم‌های تازه‌ای تعامل برقرار کند. اضافه شدن احساسات جدید هم تنها شرایط را پیچیده‌تر کرده است. تریلر جدید انیمیشن Inside Out 2 همچنین نشان می‌دهد که احساسات جدید، احساسات قدیمی را زندانی کرده و همین اتفاق، باقی داستان را زمینه چینی می‌کند.

انیمیشن Inside Out ۲۵ از تاریخ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments