تماشا کنید: رونمایی از احساسات جدید در تریلر انیمیشن Inside Out 2

این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان دارد

استودیوی پیکسار اخیراً اولین تریلر انیمیشن Inside Out 2 را منتشر کرده که در آن شاهد رونمایی از احساسات جدید هستیم.

پیکسار و والت دیزنی (Walt Disney) حدوداً یک دهه پیش انیمیشن Inside Out را روی پرده نقره‌ای آوردند. این اثر درباره دختر نونهالی به نام رایلی است که محل زندگی‌شان تغییر کرده و همین اتفاق باعث می‌شود از لحاظ روحی و روانی بهم بریزد. شخصیت‌های اصلی داستان احساسات پنج گانه رایلی هستند که شکل و شمایلی انسانی داشته و باید راهی برای برگرداندن ورق پیدا کنند.

انیمیشن درون و بیرون در کنار دریافت بازخوردهای مثبت از سوی کارشناسان و مخاطبان موفق شد نزدیک به ۹۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. با در نظر گرفتن این موارد، پیش بینی شد والت دیزنی به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان دهد؛ اتفاقی که در نهایت رخ داد. اثر مزبور تولید شده و قرار است طی ماه‌های آتی به سالن‌های سینما بیاید.

پیکسار اولین تریلر انیمیشن Inside Out 2 را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا بخش‌هایی از قسمت اول را مرور می‌کند. پس از این، با احساسات پنج گانه یعنی شادی، غم، ترس، خشم و نفرت ملاقات می‌کنیم که با یکدیگر کنار آمده و شرایط خوبی دارند. همه چیز آروم است تا اینکه رایلی وارد نوجوانی شده و پای حس تازه‌ای به ماجرا باز می‌شود: اضطراب. البته او تاکید دارد احساسات دیگری هم هستند که هنوز خودشان را نشان نداده‌اند.

پیت داکتر (Pete Docter) که قسمت اول را کارگردانی کرده بود، بنا به دلایلی جای خود را به کلسی مان (Kelsey Mann) داده است. مان با نویسندگی انیمیشن‌های کوتاه و بلند غریبه نیست اما انیمیشن Inside Out 2 نخستین اثر بلند او محسوب می‌شود. در انتها، لازم به ذکر است درون و بیرون 2 از تاریخ ۲۵ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۴ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی) سالن‌های پخش خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا