#مهسا_امینی

اولین نگاه به ظاهر فیبی والر-بریج در جدیدترین تصویر فیلم Indiana Jones 5

فیبی والر-بریج در لباس‌های رنگارنگ دهه شصت

جدیدترین تصویر فیلم Indiana Jones 5

در جدیدترین تصویر فیلم Indiana Jones 5 ظاهر فیبی الر_بریج در این فیلم را مشاهده می‌کنیم. به نظر می‌رسد که پنجمین قسمت Indiana Jones آخرین قسمت این فرنچایز است و این اثر برخلاف دیگر قسمت‌های این مجموعه فیلم، توسط استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) کارگردان معروف، کارگردانی نشده و جیمز منگولد (James Mangold) این امر را برعهده دارد. 

بدون شک درز کوچک‌ترین خبری در رابطه با فیلم Indiana Jones 5 توجه همه طرفداران این فرنچایز را به خود جلب می‌کند. در حال حاضر نیز علی رغم تلاش‌های عوامل سازنده این اثر در حفظ و مخفی ماندن مشخصات فیلم، شاهد انتشار اخباری حول محور این اثر در فضای مجازی و مطبوعات هستیم. اکنون نیز بر اساس اخباری که در رابطه با جزییات این اثر منتشر شده و به بیرون درز کرده، نه تنها از برهه تاریخی که فیلم در آن اتفاق می‌افتد اطلاع داریم بلکه جزییات کوچکی از داستان را نیز می‌دانیم. 

با توجه به اخبار منتشر شده، فیلم Indiana Jones 5 در دوره جنگ جهانی دوم و دهه ۱۹۶۰ اتفاق افتاده و باری دیگر با سربازان نازی به عنوان شخصیت‌های منفی داستان روبه‌رو خواهیم شد. همچنین بر اساس جدیدترین تصاویر منتشر شده از این فیلم که در محل فیلمبرداری این اثر واقع در گلاسگو، اسکاتلند گرفته شده‌اند؛ به نظر می‌رسد که فرود ماهواره آپولو ۱۱ روی ماه نیز در داستان پنجمین قسمت از فرنچایز ایندیانا جونز نیز نقش مهمی دارد. 

فیبی والر-بریج در جدیدترین تصویر فیلم Indiana Jones 5 

اکنون در جدیدترین تصویر فیلم Indiana Jones 5 فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) بازیگر سریال fleabag را می‌بینیم که لباس‌های رنگارنگ مربوط به دهه شصت را پوشیده، عینک آفتابی گرد به چشم زده و با استایلی شبیه به جان لنون (John Lennon) در محل فیلمبرداری این اثر، گلاسگو حاضر شده است.

تصویر فوق، بریج را هنگامی که برای رفتن به محل فیلمبرداری گلاسگو همراه با یکی از عوامل پشت صحنه در خیابان راه می‌رود نشان داده و به هیچ یک از صحنه‌های فیلم مربوط نمی‌شود.

در این تصویر نشانه‌هایی از نیویورک دهه شصت را مشاهده می‌کنیم، مانند تابلو تاکسی که پشت سر بریج مشخص است. بر اساس دیگر تصاویری که از این اثر در گذشته منتشر شده نیز به نظر می‌رسد صحنه بازگشت فضانوردان آپلو یازده به زمین نیز در فیلم Indiana Jones 5 بازسازی خواهد شد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا