اولین تریلر فیلم Indiana Jones 5 رسما به نمایش درآمد

همچنین از نام اصلی فیلم رونمایی شد

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار اولین تریلر فیلم Indiana Jones 5 رسما به نمایش درآمد. همچنین از نام رسمی این بلاک‌باستر مورد انتظار نیز رونمایی شد.

اولین تریلر فیلم Indiana Jones 5 بالاخره از راه رسید و در آن شاهد اولین نگاه به آخرین هنرنمایی هریسون فورد (Harrison Ford) به عنوان ایندیانا جونز دوست‌داشتنی هستیم. همچنین به صورت رسمی مشخص شد که پنجمین قسمت از مجموعه محبوب قرار است با نام Indiana Jones and the Dial of Destiny روی پرده سینماها برود.

به لطف چرخه طولانی ساخت این فیلم، انتظار روزافزونی برای دیدن اولین تریلر فیلم Indiana Jones 5 وجود دارد و از آنجایی که هر روز به زمان اکران این اثر هیجان‌انگیز نزدیکتر می‌شویم، طرفداران انتظار داشتند که همین روزها دیگر شرکت دیزنی (Disney) کمپین بازاریابی این فیلم را آغاز کند.

نهایتا پس از این انتظار طولانی، در اولین ساعات امروز شرکت لوکاس فیلم (Lucasfilm) در جریان رویداد CCXP 2022 برای اولین بار تریلر فیلم Indiana Jones 5 را برای هزاران نفر از حاضران این مراسم به نمایش گذاشت، با اینحال خوشبختانه این شرکت تریلر را به صورت آنلاین با دیگر طرفداران که در رویداد حضور نداشتند نیز به اشتراک گذاشت. در این تریلر هریسون فورد را در نقش هریسون فورد پیر می‌بینیم که البته به کمک تکنولوژی‌های جوان کننده قرار است در یک سکانس فلش‌بک که در ابتدای فیلم وجود دارد، شاهد ایندیانا جونز جوان باشیم که می‌توان آن را نیز در تریلر مشاهده کرد.

تمام اطلاعات اولین تریلر فیلم Indiana Jones 5

اولین تریلر فیلم Indiana Jones 5 شامل نکات برجسته زیادی است که بزرگترین آن‌ها بازگشت هریسون فورد به عنوان شخصیت نمادین ایندیانا جونز است. همان طور که احتمالا بسیاری از طرفداران انتظار داشتند، این آخرین هنرنمایی او در نقش این شخصیت است. اینطور که از تریلر مشخص است، این فیلم توانسته تا به اندازه کافی به قسمت‌های قبلی مجموعه خود وفادار باشد و این نشانه خوبی برای جیمز منگولد (James Mangold)، کارگردان فیلم است که توانسته جای استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) را به خوبی پر کند. همچنین به نظر می‌رسد این قسمت قرار است به عنوان آخرین نقش‌آفرینی هریسون فورد، یک اثر حماسی و هیجان‌انگیز را به طرفداران ارائه دهد و یک خداحافظی شایسته با ایندیانا جونز باشد.

در تریلر فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny همچنین شاهد نگاه‌های جدیدی به دیگر بازیگران فیلم از جمله فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge)، مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) و بوید هالبروک (Boyd Holbrook) هستیم. همچنین برای اولین بار آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) را در این فیلم می‌بینیم. بسیاری از بازیگران در این اثر می‌توانند در صحنه‌های اکشن مختلف فیلم شرکت کنند، صحنه‌های اکشنی که همگی تاکنون بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسند. چه ایندیانا جونز سوار بر اسب باشد، چه سوار بر یک قطار به همراه یک مشت نازی، در هر صورت هیجان زیادی برای تماشاگران در این فیلم وجود خواهد داشت.

از آنجایی که این اثر شامل فلش‌بک‌هایی به گذشته می‌شود، می‌توان انتظار داشت که در صحنه‌های مربوط به ایندیا جونز جوان به چیز خاصی از گذشته این باستان‌شناس اشاره شود و یا حتی ممکن است حقیقت مهم یا غیرمنتظره‌ای درباره او در این فیلم آشکار شود. باید برای پاسخ به این سوالات فعلا منتظر بمانیم تا تریلرهای بعدی اطلاعات بیشتری به ما بدهند یا این که فیلم اکران شود.

فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ (۹ تیر ۱۴۰۲) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. جیمز منگلود، کارگردان آثار مطرح و شاخصی از جمله Ford v Ferrari، Logan، The Wolverine و 3:10 to Yuma وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده داشته است و استیون اسپیلبرگ، کارگردان چهار قسمت پیشین این مجموعه برای هدایت آن بازنگشته است و در عوض او تنها به عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارد. همچنین جیمز منگلود به جز کارگردانی، به عنوان نویسنده فیلمنامه نیز در این اثر حضور دارد و فیلمنامه آن را به همراه جز باترورث (Jez Butterworth) و جان-هنری باترورث (John-Henry Butterworth)، نویسندگان فیلم Edge of Tomorrow به نگارش درآورده است. این سه همچنین در فیلم Ford v Ferrari نیز با یکدیگر همکاری کرده بودند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا