کارگردان فیلم هالک ظاهر و طراحی هالک مارک رافالو را بچه‌گانه خواند

مارول چه بلایی سر هالک آورد؟

کارگردان فیلم هالک ظاهر و طراحی هالک مارک رافالو را بچه‌گانه خواند پارسا خلیلی ۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
کارگردان فیلم هالک

به گفته کارگردان فیلم هالک، برداشت مارک رافالو (Mark Ruffalo) نه‌تنها ظاهری بچه‌گانه دارد، بلکه به‌شدت با هیولای خشمگینی که در سال ۲۰۰۸ به‌تصویر کشیده شده، فاصله دارد.

هالک مارک رافالو شاید یکی از اعضای اصلی انتقام جویان باشد اما پانزده سال گذشته، این ادوارد نورتون (Edward Norton) بود که برای اولین بار در فیلم The Incredible Hulk به هیولای خشمگین دنیای سینمایی مارول جان بخشیده است. متاسفانه از وقتی رافالو جایگزین نورتون شده، قویترین انتقامجو تکامل شخصیتی نه‌چندان جالبی داشته و به معنای واقعی کلمه به یک جوک تبدیل شده است.

در گفتگو با وب‌سایت ComicBook.com، لوئیس لتریر (Louis Leterrier)، کارگردان فیلم هالک درباره نسخه‌های مختلف این شخصیت محبوب صحبت کرد و برداشت مارک روفالو را هالکی بچه‌گانه خواند.

هالک یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌های دنیای مارول است که از زمان معرفیش در مجموعه کمیک The Incredible Hulk سال ۱۹۶۲، نسخه‌های متعددی داشته است. حالا وقتی بیاید برداشت مارک رافالو را با هالک خشمگین، هالک خاکستری یا مایسترو مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که چقدر هالک رافالو بچه‌گانه است.

او سپس با اشاره به نسخه‌های مختلف هالک اعتراف کرد که در سال ۲۰۰۸ برای ساخت دنباله The Incredible Hulk برنامه‌ریزی کرده بود و تصمیم داشت نسخه‌های متعددی را در دنیای سینمایی مارول به تصویر بکشد اما اوضاع طبق برنامه پیش نرفت.

می‌دانید روایت خط داستانی هالک شگفت انگیز به‌شدت برای من جذاب و سرگرم کننده بود. به‌لطف کمیک‌های مارول، نسخه‌های زیادی وجود دارند که اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش می‌رفت می‌توانستم در دنباله‌ای بزرگ‌تر داستان آنها را روایت کنم. من سریال شی هالک را دوست داشتم، اما یوگا بین هالک و ...، خب مسلما برداشت رافالو با هالک من زمین تا‌ آسمان فاصله دارد.

با بازگشت حق امتیاز شخصیت هالک به استودیو مارول، فرصت‌های بسیار زیادی برای احیای دنباله کنسل شده لوئیس لتریر وجود دارد. اگر به‌یاد داشته باشید، در قسمت پایانی سریال She-Hulk: Attorney at Law، شی هالک حین صحبت با کوین، صراحتا ساخته شدن فیلم سینمایی هالک را تایید کرد. از طرف دیگر حضور داشتن شخصیت‌هایی مانند ژنرال راس، بتی راس و لیدر در فیلم Captain America: Brave New World پتانسیل راه‌اندازی دنباله فیلم هالک را دارد.

فیلم The Incredible Hulk و سریال She-Hulk: Attorney at Law هم اکنون برای تماشا در دیزنی پلاس در دسترس هستند.

4.7 22 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا