بازی Hunt: Showdown روی 30 فریم در کنسول‌های میان‌نسلی اجرا می‌شود

برای نسخه‌های پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس وان ایکس کیفیت بهتری وجود خواهد داشت

بازی Hunt: Showdown روی 30 فریم در کنسول‌های میان‌نسلی اجرا می‌شود نیکان صبوری ۰ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی Hunt: Showdown روی 30 فریم

نسخه‌های پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس وان ایکس بازی Hunt: Showdown روی 30 فریم اجرا می‌شود ولی دارای پیشرفت‌هایی در کیفیت تصویر خواهند بود.

بازی Hunt: Showdown، جدیدترین بازی کرایتک (Crytek) است که به زودی از نسخه‌ی Early Access خارج می‌شود. حال مشخص شد که بازی در کنسول‌های پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس وان ایکس روی 30 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود ولی پیشرفت‌هایی در کیفیت تصویر برای این دو کنسول میان‌نسلی در نظر گرفته شده است.

به ادعای اعضای کرایتک دسترسی برخی از بازیکنان به فریم ریت بالا، ممکن است یک رقابت غیرعادلانه را رقم بزند. به همین دلیل تیم توسعه‌ی بازی تصمیم گرفت که فریم ریت بازی Hunt: Showdown در نسخه‌های پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس وان ایکس را روی عدد 30 نگه دارد. اطلاعاتی در خصوص پیشرفت‌های تصویری که قرار است در این دو کنسول به اجرا در بیاید، اعلام نشده است.

به علاوه این موضوع، بازی Hunt: Showdown از HDR) High Dynamic Range) در زمان عرضه‌ی پشتیبانی نخواهد کرد ولی کرایتک این قابلیت را در آینده به بازی اضافه می‌کند. با وجود اینکه قابلیت Cross-Play در بازی وجود ندارد اما تیم سازنده در این مورد تحقیق کرده و به احتمال زیاد در آینده به بازی اضافه می‌شود.

در طی مصاحبه، سوالی در مورد مشخصات فنی کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت پرسیده شد که آنها چه فکری در خصوص اطلاعات اعلام شده از کنسول‌های نسل بعد می‌کنند. کرایتک در این مورد جواب داد:

اگر به احتمال زیاد کیفیت بصری کنسول‌های نسل بعد در همان قدم‌های بزرگ که انتظار می‌رود افزایش یابد، مطمئناً با تحول عظیمی در صنعت بازی همراه هستیم که همان ذخیره سریع است. جدا از مزیت‌های مثبت در سرعت زمان بارگذاری بازی‌ها، امکان طراحی بهتری در جریان بازی‌ها می‌دهد. همچنین این امر نیازمند آن است که موتورهای بازی هم پیشرفت چشم گیری کنند که قطعاً هیجان انگیز است.

بازی Hunt: Showdown برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ 5 شهریور (27 آگوست) منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیقی برای نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا