1%
  • 0/10

هواوی رقیب گلکسی زد فلیپ را با طراحی آشنا عرضه می‌کند

گوشی تاشوی هواوی با ظاهر P50 پاکت از راه می‌رسد

هواوی رقیب گلکسی زد فلیپ را با طراحی آشنا عرضه می‌کند ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
هواوی گلکسی زد فلیپ

هواوی در نظر دارد گوشی تاشوی سبک فلیپ خود را با ظاهری شبیه به P50 پاکت برای رقابت با گلکسی زد فلیپ 5 راهی بازار کند.

اینطور که به نظر می رسد، هواوی می‌خواهد در سال 2024 از گوشی‌های بالارده‌ زیادی رونمایی کند. از یک طرف، خبرهایی است مبنی بر اینکه هواوی اواخر امسال به سیاست عرضه‌ی دو پرچم‌دار از سری میت و P باز می‌گردد. گوشی‌های این سری هم میت 70 و P70 بودند.

البته اگر برنامه‌ریزی‌های قبل هواوی را ملاک قرار دهیم، P70 باید ماه آینده به بازار بیاید. البته در ابتدا هواوی فقط این گوشی را در بازار چین عرضه خواهد کرد. سری میت 70 هم احتمالا اواهر تابستان از راه می‌رسند.

گوشی تاشوی جدید هواوی، بلای جان گلکسی زد فلیپ 5 خوهد بود

به گزارش NotebookCheck، علاوه بر پرچم‌داران سری میت 70 و P70، ظاهرا هواوی قصد دارد از یک گوشی تاشوی دیگر با طراحی فلیپ هم رونمایی کند. بر اساس خبرها، به نظر می‌رسد نام این گوشی هواوی پاکت فلیپ 2 باشد. البته فعلا که نمی‌توانیم از این بابت مطمئن باشیم و باید منتظر بمانیم.

همچنین اصلا نمی‌دانیم آیا هواوی برای این رونمایی بزرگ، رویداد مجزایی را در نظر می‌گیرد یا خیر. البته این امکان وجود دارد که هواوی، تاریخ رونمایی از این گوشی را مصادف کند با عرضه‌ی پرچم‌داران خود؛ همان کاری که با P50 Pocket انجام داد.

از لحاظ ظاهری، رقیب گلکسی زد فلیپ 5 با برند هواوی طراحی مشابهی با گوشی نسل گذشته یعنی پاکت S دارد. البته یک سری تغییرات هم بین آن‌ها دیده می‌شود. مثلا مدل جدیدتر، از ماژول دوربین متفاوت‌تری بهره می‌برد. اما همچنان شاهد سه دوربین هستیم.

همچنین این گوشی جدید هواوی نمایشگر ثانویه‌ی بزرگ‌تری هم خواهد داشت. به نظر می‌رسد اندازه‌ی پنل مدل جدید بیشتر از 1.04 اینچ دو مدل P50 پاکت و Pocket S است. هواوی همچنین از مودم 5G هم در گوشی‌های مختلف خودش استفاده می‌کند تا سرعت اینترنت داده‌ی بالایی را تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments