روش دریافت تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War و وارزون

تفنگ SMG جدید کلد وار می‌تواند متای وارزون را تغییر دهد؟

روش دریافت تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War و وارزون نیما خدارحمی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War

با گذشت بیش از یک سال و نیم از انتشار بازی Call of Duty Black Ops Cold War، تیم تری آرک (Treyrach) هنوز از این بازی با قدرت تمام پشتیبانی کرده و طی آخرین به روزرسانی، تفنگ SMG جدید با نام UGR را وارد بازی خود کرده و ما قصد داریم نگاهی کلی به اسلحه و روش‌های بازگشایی آن داشته باشیم.

تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War یک مسلسل دستی (SMG) تمام اتوماتیک است که تری آرک آن را توپخانه‌ای در نبرد نزدیک و سلاحی دقیق در نبردهای برد متوسط خطاب می‌کند. تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War از فشنگ‌های ۵.۵۶ میلیمتری بهره برده و سرعت شلیک متوسط، رو به بالایی دارد. در ادامه قصد داریم برخی روش‌های بازگشایی این سلاح رایگان را برای شما شرح دهیم. ناگفته نماند شما می‌توانید بدون توجه به چالش‌های این سلاح و صرف نظز از بازگشایی آن به شکل رایگان، با خرید باندل مربوط به سلاح، آن را دریافت کنید.

چالش بخش مولتی پلیر تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War

شما برای بازگشایی سلاح UGR در بخش مولتی پلیر بازی بلک اپس کلد وار باید با استفاده از یکی از SMGهای خود در ۱۵ مبارزه حداقل یک دشمن که به وسیله Spy Plane، UAV یا Field Mic خودتان شناسایی شده را بکشید. چالش بخش مولتی پلیر این بازی سخت نیست و شما تقریبا در تمامی مبارزات حداقل یک مرتبه از Spy Plane، UAV یا Field Mic استفاده می‌کنید و کشتن تنها یک دشمن با سلاح‌های SMG به طور کلی چالش بزرگی نیست. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر مبارزه را به پایان نرسانده و در میان مبارزه از سرور خارج شوید، کیل به دست آورده حساب نخواهد شد. شما می‌توانید این چالش را به راحتی در نقشه‌های کوچک بازی پشت سر گذاشته و از همین رو ما استفاده از پلی لیست‌های Nuketown 24/7 و Face Off 6V6 را برای پشت سر گذاشتن چالش پیشنهاد می‌کنیم.

چالش بخش زامبی تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War

شما برای بازگشایی سلاح UGR در بخش زامبی بازی بلک اپس باید با استفاده از یک سلاح SMG با رده بندی Epic (بنفش) یا بالاتر، ۱۰۰۰ دشمن را بکشید. معمولا بازگشایی تفنگ‌ها در بخش زامبی بازی کال آف دیوتی بلک اپس کلد وار از بازگشایی آن‌ها در بخش مولتی پلیر سخت‌تر است، ولی این موضوع برای تفنگ UGR متفاوت بوده و ما با چالشی آسان روبه رو هستیم  و تنها کافی است با یک سلاح SMG رده Epic (بنفش) یا بالاتر ۱۰۰۰ زامبی را بکشید. این چالش به خودی خود آسان بوده و اگر با استفاده از سوپر ایستر اگ جدید بخش زامبی قابلیت ارتقا دائم تفنگ را به دست بیاورید، این چالش آسان‌تر از پیش نیز خواهد شد!

چالش تفنگ UGR در وارزون

همانطور که می‌دانید، چالش تفنگ‌ها در بازی وارزون، دقیقا مشابه چالش تفنگ‌ها در بخش مولتی پلیر بازی‌های کال آف دیوتی است. با توجه به این موضوع، شما برای بازگشایی تفنگ UGR در وارزون باید ۱۵ دشمن را زمانی که توسط Spy Plane، UAV یا Field Mic شناسایی شده‌اند با یک سلاح SMG بکشید. بدون شک چالش تفنگ UGR در وارزون بسیار زمان بر و طاقت فرساست، ولی اگر شما تنها به تجربه بخش وارزون می‌پردازید، ما پیشنهاد می‌کنیم به مبارزات بخش Plunder یا Rebirth Resurgence بروید که پس از هر بار کشته شدن به بازی بر می‌گردید. در سوی دیگر، بخش وارزون از میان سه گزینه Spy Plane، UAV و Field Mic، تنها UAV را در اختیار شما قرار می‌دهد، پس شما باید تمام مدت به دنبال کشتن دشمنان، لوت کردن جعبه‌ها و البته قراردادهای درون بازی رفته، UAV پیدا کنید یا پول جمع کرده تا بتوانید به طور مداوم UAV با قیمت ۶۰۰۰ دلار خریداری کرده و استفاده کنید.

دریافت تفنگ UGR بدون نیاز به پشت سر گذاشتن چالش‌ها

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، شما می‌توانید بدون پشت سر گذاشتن چالش‌های تفنگ UGR در Call of Duty Black Ops Cold War و البته با خرید باندل اپراتور Lazar این تفنگ را دریافت کنید. باندل اپراتور Lazar یک باندل شامل ۱۰ آیتم است. باندل اپراتور Lazar با قیمت ۲۴۰۰ سی پی (CP) در بازی، معادل با ۲۰ دلار عرضه شده و در کنار اپراتور الیزار ازولی (Eleazar Azoulay) ملقب به لازار از بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops Cold War و باندل تفنگ UGR با نام Dealmaker، ۸ آیتم دیگر را نیز دریافت می‌کنید.

ناگفته نماند که پس از بازگشایی باندل Dealmaker، شما تنها قادر به استفاده از افزونه‌هایی که از پیش روی تفنگ نصب شده خواهید بود و برای استفاده از دیگر افزونه‌ها باید تفنگ UGR را ارتقا دهید. آیا شما موفق به بازگشایی تفنگ UGR شده‌اید؟ نظر شما درباره این تفنگ چیست؟ به نظر شما UGR می‌تواند بدل به تفنگی مهم در وارزون شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا