برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نحوه گرفتن سلاح Crossbow در وارزون 2 – Call of Duty: Warzone 2

زوبین انفجاری!

نحوه گرفتن سلاح Crossbow در وارزون 2 – Call of Duty: Warzone 2 ۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک

سلاح Crossbow در وارزون 2 – Call of Duty Warzone 2 به تازگی اضافه شده و در این مطلب، قصد داریم تا نحوه گرفتن آن را به شما آموزش بدهیم.

سیزن دوم بازی کالاف دیوتی وارزون 2 به تازگی شروع شده و چنان که به نظر می‌رسد، حالت Resurgence برگشته تا مجددا بازیکنان در نقشه‌ای کوچک، رقابتی بسیار حساس و تنگاتنگ را تجربه کنند!

جزیره آشیکا (Ashika Island) جدیدترین مپی است که به این بازی اضافه شده و حکم یک نقشه تکتیکال را دارد. در این جزیره که ظاهرا از Rebirth Island و همچنین مپ Fortune’s Keep بزرگ‌تر است، در حال حاضر تنها در حالت Quad یا همان چهار نفره، می‌توانید مد Resurgence را تجربه کنید.

با این وجود، اضافه شدن مپ جدید، تنها ویژگی سیزن ۲ نیست، بلکه سلاح Crossbow نیز در بازی وارزون 2 اضافه شده تا بتوانید دشمنان را با یک تیر خلاص کنید! این در حالی است که برای گرفتن این سلاح، باید چالشی به نام Path of Ronin را پشت سر بگذارید. این چالش که به صورت هفتگی و در ۱۳ روز انجام می‌شود، در ادامه به فارسی ترجمه شده تا بتوانید آن را راحت انجام دهید.

چالش سلاح Crossbow در وارزون 2

در بازی Call of Duty: Warzone 2 باز هم شاهد اضافه شدن سلاح تیر و کمان یا همان Crossbow هستیم؛ یک ابزار معروف که در وارزون 1 هم وجود داشت و به واسطه آن، می‌توان تنها با یک تیر دشمن را زمین‌گیر کرد. برای گرفتن این تفنگ، ابتدا به از منو وارزون 2 یا مدرن وارفر 2، به بخش Events بروید تا سطح تکمیل چالش‌ها برای شما نمایان شود.

در اینجا ۷ کارت می‌بینید که هرکدام جایزه‌ای خاص، در ازای انجام دادن چالشی خاص هستند. در این چالش با انجام دادن اولین مرحله یک اسکین رایگان رز (Roze) را هم دریافت خواهید کرد!

چالش‌ها از چپ به راست:

  • چالش Integrity – پنج بار در حالت Resurgence جزو ده تیم اول باشید (دهم تا یکم شوید).
  • چالش Honor – پنج بار پلاک خود را بعد از مردن در حالت Resurgence بردارید (وقتی در بازی کشته می‌شوید، یک پلاک از شما به جا می‌ماند که می‌توانید بعد از برگشتن آن را بردارید تا مقداری پول و یک UAV کوتاه مدت داشته باشید).
  • چالش Sincerity – پنج بار قرارداد Bounty را انجام بدهید (با برداشتن این نوع قرارداد، منطقه‌ای سبز رنگ روی نقشه نمایش داده می‌شود که جای دشمن مورد نظر است. شما باید به او نزدیک شده و کارش را یکسره کنید تا قرارداد انجام شود).
  • چالش Compassion – به زودی
  • چالش Courage – به زودی
  • چالش Loyalty – به زودی
  • چالش Respect – به زودی

این مطلب پس از قرار گرفتن چالش‌های جدید به روزرسانی خواهد شد. فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone 2 در حال حاضر شروع شده و در اختیار کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments