تصاویری از مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 + تاریخ انتشار آپدیت

شباهتی با جزیره ریبرث دیده نمی‌شود

مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 به نام Ashika Island

مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 به نام Ashika Island به تازگی معرفی شده و تصاویری از آن، توسط شرکت اکتیویژن (Activision) منتشر شده است.

بسیاری از کاربران پس از انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2.0 انتظار داشتند تا این عنوان جدید نیز دارای یک نقشه تکتیکال جدید باشد. به هر حال بسیاری از بازیکنان علاقه‌ای به تجربه کند حالت بتل رویال ندارند و بیشتر از آن، دوست دارند تا در حالتی رقابتی‌تر، در مقابل دیگر بازیکنان بایستند. با این وجود، وارزون 2 حتی با انتشار فصل اول، نقشه کوچک‌تری به جز ال مزرح را در اختیار بازیکنان قرار نداد و همین موضوع، باعث نارضایتی جمعی از طرفداران شده بود.

اما حال که به سیزن دوم بازی کالاف دیوتی وارزون 2 نزدیک می‌شویم، جزئیات بسیاری از آن در اختیار بازیکنان قرار گرفته که مهم‌ترین آن، مربوط به بازگشت حالت Resurgence با یک نقشه تکتیکال جدید، به نام جزیره آشیکا (Ashika Island) خواهد بود. روز گذشته یک تیزر با کمترین جزئیات ممکن درباره این نقشه منتشر شد و حال، ظاهرا تصاویری از مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 عرضه شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

تصاویر و جزئیاتی از مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2

چنان که در تصاویر دیده می‌شود و از نام مپ پیداست، موقعیت این نقشه در کشور ژاپن خواهد بود؛ جایی که شما می‌توانید دوباره مثل وارزون قبلی، حالت Resurgence را برای رقابتی هیجان‌انگیز و ۴۰ تا ۵۰ نفره تجربه کنید. همچنین توجه کنید که این نقشه، برای حالت DMZ هم در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

سایز این نقشه چنان که در تصویر بالا دیده می‌شود، تقریبا به اندازه مپ Fortune’s Keep و کمی بزرگ‌تر از Rebirth Island خواهد بود. این در حالی است که مدل ساختمان‌های مپ، به نظر ترکیبی از هر دو مپ تکتیکال قبلی است؛ طوری که شما در آن هم شاهد قلعه خواهید بود و ساختمان‌های مدرن‌تر را مشاهده می‌کنید. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که در نقشه، یک راهرو زیرزمینی و آبی وجود دارد که ظاهرا در کل نقشه پخش شده و نقاط خاصی را به همدیگر می‌رساند؛ مشابه با همان غاری که در Fortune’s Keep دیده بودیم.

فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone 2 تغییرات بسیار زیادی را در این بازی ایجاد می‌کند و حتی قرار است تا شاهد ریست شدن سیستم پیشرفت، در حالت DMZ باشیم. از تغییرات کوچک‌تر بازی نیز می‌توان به اضافه شدن سیستم زره ۳ تایی به صورت پیش‌فرض و همچنین بازگشتن حالت لوت به روال وارزون 1 اشاره کرد.

مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 همراه با فصل دوم از تاریخ ۲۶ بهمن (۱۵ فووریه) به بازی اضافه خواهد شد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا