گروت در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy چند ساله شده است؟

گروت چند سال دارد؟ (۲۰ نمره)

گروت در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy

گروت در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy بسیار بزرگ‌تر از آنچه که قبل‌تر دیده بودیم به نظر می‌رسد، اما او در این اثر دقیقا چند ساله شده است؟!

در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe)، همیشه شاهد گروه‌ها و فرقه‌های مختلفی هستیم که در فیلم Avengers: Endgame بسیاری از آن‌ها در کنار همدیگر جمع شدند تا دشمن بزرگی را شکست بدهند. حال شاید تیم انتقام جویان (Avengers) بین طرفداران مارول از همه محبوب‌تر باشد، اما گروه نگهبانان کهکشان (Guardians of The Galaxy) همیشه نظر مخاطب‌های خاص را با ماموریت‌های فضایی و عجیب و غریب خود جلب می‌کند.

در واقع تیم نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۱۴ معرفی شدند و فرار کردن آن‌ها از یک زندان و مبارزه با یک دشمن واحد، باعث شد تا راکت (Rocket Raccoon)، گامورا (Gamora)، نبیولا (Nebula)، پیتر کویل (Peter Quill) و درکس (Drax) در کنار همدیگر تیم شوند. با این وجود یکی از اعضای این تیم که همان قسمت اول خود یکبار خود را فدای زنده ماندن نگهبانان کهکشان کرده بود، گروت نام دارد؛ درختی متحرک که به جز من گروت هستم از لفظ دیگری استفاده نمی‌کند!

در حقیقت گروت و نسخه بچه آن در فیلم سال ۲۰۱۶ Guardians of The Galaxy 2 به شدت پرطرفدار شد و افراد بسیاری حتی این سری را به خاطر حضور بامزه او دنبال می‌کنند. حال پس از پخش سریالی کوتاه از گروت، آخرین بار ما این کاراکتر دوست داشتنی را در فیلم Thor: Love And Thunder دیدیم؛ در حالی که او نسبت به Endgame‌ بسیار بزرگ‌تر شده بود. اما وقایع Thor 4 تقریبا چند سال پیش از قسمت ویژه Guardians of The Galaxy هستند و به همین ترتیب گروت باز هم طی این مدت رشد کرده! طوری که در این قسمت او یک نوجوان است.

گروت در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy

در واقع نسخه امروزی گروت که در فیلم و سریال‌های دنیای سنیمایی مارول می‌بینیم، در سال ۲۰۱۴ به دنیا آمده است. با این وجود، گروت در سن ۲ سالگی هم می‌توانست راه برود و خیلی با بچه‌های انسان یا هر موجود دیگری فرق داشت! به همین دلیل نیز جیمز گان (James Gunn)، کارگردان سری فیلم‌های نگهبانان کهکشان یکبار اعلام کرده بود که نرخ رشد گروت اصلا شبیه به دیگران نیست. او اظهار کرده که گروت ممکن است در برخی دوره‌های سنی رشد بزرگی داشته باشد و در برخی دوره‌های دیگر ظاهرش تغییر نکند.

بدین ترتیب، می‌بینیم که گروت در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy به یک نوجوان تبدیل شده که از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۵-۲۰۲۶ حال ۱۲ سال دارد. با این وجود، ۱۲ سالگی گروت اصلا شبیه به چیزی نیست که در یک بچه انسان می‌بینیم و مشخص است که او چقدر قوی و بزرگ شده است! در حقیقت اینکه گروت در این سن هیکل بزرگی دارد و به نظر جوان می‌رسد، نشان دهنده این نیست که او زود پیر می‌شود و خیلی سریع از بین می‌رود، بلکه طبق گفته جیمز گان، این درخت ممکن است در یک دوره (مثل جوانی یا نوجوانی) برای سال‌ها بماند و ناگهان رشد کند. این یعنی درخت سخنگو مارول قرار نیست تا به این زودی از بین برود و شاید حتی بتواند بیشتر از حالت عادی یک انسان عمر داشته باشد.

قسمت ویژه Guardians of The Galaxy در حال حاضر از شبکه دیزنی پلاس برای تماشا کردن، در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین در نظر داشته باشید که این قسمت ویژه زمینه را برای فیلم Guardians of The Galaxy 3 فراهم می‌کند؛ پس اگر طرفدار این تیم ابرقهرمانی و فضایی هستید، هرگز آن را از دست ندهید و منتظر مطالب بیشتر درباره جزئیات آن، از رسانه سرگرمی باشید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا