#مهسا_امینی

تکمیل بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 چقدر زمان می‌برد؟

همان میزان همیشگی!

بخش داستانی بازی Modern Warfare 2

بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 به انتشار رسیده و کاربران به طور مداوم در حال تحسین این بازی و توسعه دهندگان آن هستند. اما موضوعی که ذهن بسیاری را درگیر کرده این است که به پایان رسانده بخش داستانی این بازی چقدر زمان می‌برد؟

بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 از روز ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه و در حدود یک هفته پیش از انتشار نسخه کامل این بازی در دسترس کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند قرار گرفته و چهره‌های محبوب این سری بازی پر افتخار را بار دیگر در برابر دیدگان ما قرار داده است تا به کمک آن‌ها به جنگ دشمنان برویم. اما پیش از آنکه به تجربه بخش داستانی مدرن وارفر ۲ بپردازید، نکاتی کوتاه هستند که بد نیست از آن‌ها مطلع باشید.

بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 دارای ۱۷ مرحله است و به پایان رساندن آن در درجه سختی نرمال که از اولین نسخه‌های سری بازی کالاف دیوتی با نام Regular شناخته می‌شود، در حدود شش ساعت زمان می‌برد. تکمیل بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ نیز در حدود پنج ساعت به طول می‌انجامید.

بسیاری از کاربران در اولین تجربه خود از بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 اعلام کردند که تکمیل آن کمی بیش از شش ساعت زمان برده که بدون شک بخشی از این زمان صرف آشنایی با مکانیسم‌های جدید و محیط بازی شده است. برخی از مراحل بخش داستانی این بازی بر خلاف تمامی نسخه‌های پیشین سری بازی کالاف دیوتی، حالت خطی نداشته و تا حدی حس و حال یک بازی جهان باز را به شما القا می‌کند.

از سوی دیگر، بخش داستانی بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ چالش‌های بزرگ‌تری را در برابر با ما قرار داده که دلیل آن، افزایش هوش مصنوعی دشمنان است. بسیاری از کاربران باور دارند که این بازی در درجه سختی Regular نسبت به نسخه‌های پیشین به مراتب سخت‌تر بوده و بیش از درجه سختی Regular، حس و حالت درجه سختی Hardened را القا می‌کند. از همین رو، بسیاری از کاربران کهنه کار سری بازی کالاف دیوتی نسخه جدید سری بازی محبوب خود را چالش برانگیز دیده‌اند!

تمام این تغییرات صورت گرفته در این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین، سبب تغییر در روند بازی کاربران شده است و بسیاری در عوض تجربه این بازی در درجه سختی Veteran، آن را در درجه سختی Hardened به پایان رسانده‌اند. لازم به ذکر است که شما پس از به پایان رساندن این بازی در هر درجه سختی، می‌توانید این بازی را در درجه سختی Realism تجربه کنید که در کنار تمام تنظیمات درجه سختی Veteran، سلامت شما را کاهش داده و HUD شما را محدود می‌کند.

اگر شما علاقمند به تکمیل صد در صدی بازی‌ها هستید، باید بگوییم گیم پلی شما چند ساعتی افزایش خواهد یافت، چون برخی تروفی‌ها/اچیومنت‌های این بازی نیازمند صبر و البته برنامه ریزی هستند. با توجه به لیست تروفی‌های پلی استیشن و اچیومنت‌های ایکس باکس، بازی Call of Duty Modern Warfare 2 دارای ۲۴ تروفی/اچیومنت بوده که در بخش داستانی و بخش Spec Ops بازی پراکنده شده و برخی آن‌ها از شما می‌خواهند که دیده نشده یا هیچگونه تیری شلیک نکنید.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، بخش داستانی این بازی برای کسانی که Call of Duty Modern Warfare 2 را به صورت دیجیتال پیش خرید کرده‌اند در دسترس است. نسخه کامل بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و البته رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. ما در روز عرضه نسخه کامل بازی در کنار دریافت بخش آنلاین چند نفره همیشگی، بخش Ground War و سه مرحله از بخش Spec Ops دریافت خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که بازی کالاف دیوتی وارزون ۲ در تاریخ ۱۶ نوامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ به طور همزمان با آغاز فصل اول بازی Call of Duty Modern Warfare 2‌ به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 چیست؟ آیا شما به تجربه این بخش از بازی پرداخته‌اید؟ منتظر نظرات و البته انتقادات شما از این بخش هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا