#مهسا_امینی

تولید اسپین‌-آف سریال بازی تاج و تخت رسما شروع شد

تصاویر بازیگران در حال مطالعه‌ی فیلمنامه‌ی سریال

اسپین‌آف سریال بازی تاج و تخت

طبق اعلام HBO، تولید پیش درآمد و اولین اسپین‌-آف سریال بازی تاج و تخت که خاندان اژدها (House of The Dragon) نام دارد، رسما شروع شده است. این شبکه در صفحه‌ی توییتر خود عکس‌هایی از بازیگران این سریال که با رعایت فاصله‌ی اجتماعی دور هم جمع شده‌اند تا به مطالعه‌ی فیلمنامه بپردازند، منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

سریال خاندان اژدها که بر پایه‌ی رمان آتش و خون (Fire & Blood) جورج آر. آر. مارتین است، با تمرکز روی خاندان تارگرین ماجراهای ۳۰۰ سال قبل از اتفاقات بازی تاج و تخت و تلاش دنریس تارگرین برای بازپس‌گیری سلطنت را روایت می‌کند و اوج و نحوه‌ی سقوط این خاندان را به تصویر می‌کشد.

در تصاویر منتشر شده، بازیگران مت اسمیت (بازیگر سریال Doctor Who) در نقش شاهزاده دیمون تارگرین، پدی کانسدین (بازیگر سریال The Outsider) در نقش پادشاه ویسریس تارگرین، اولیویا کوک (بازیگر سریال Bates Motel و فیلم Ready Player One) در نقش الیسنت های‌تاور، ریس آیفنز (بازیگر فیلم Notting Hill) در نقش دست راست پادشاه به نام اُتو های‌تاور، اما دارسی (بازیگر سریال Truth Seekers) در نقش پرنسس رینیرا تارگرین، استیو توسان (بازیگر سریال Berlin Station) در نقش ارباب کورلیز ولاریون یا همان دریانورد افسانه‌ای وستروسی معروف ملقب به مار دریا، قابل مشاهده‌اند.

خاندان اژدها توسط جورج آر. آر. مارتین و Ryan J. Condal ساخته شده و  Miguel Sapochnik کارگردانی قسمت اول و چندین قسمت دیگر سریال را بر عهده دارد.

ناگفته نماند که علاوه بر خاندان اژدها، سه اسپین‌-آف دیگر از بازی تاج و تخت در HBO در دست توسعه قرار دارند. یکی از این عناوین بر روی شخصیت مذکور، مار دریا تمرکز دارد در حالی که دیگری داستان پرنسس نایمیریا، ملکه‌ی جنگجو‌ی ملت روینار در ۱۰۰۰۰ سال پیش را روایت می‌کند. عنوان سوم نیز به ماجرای طبقات پایین‌تر وستروس می‌پردازد؛ عنوانی که بر خلاف سایر عناوین این دنیا، به جای تمرکز بر افراد قدرتمند و رقابت آن‌ها برای به دست آوردن تاج و تخت، زندگی مردم عادی وستروس را نشان می‌دهد.  

این سریال به شدت مورد انتظار برای تولید در ۱۰ قسمت برنامه‌ریزی شده است و همان‌طور که قبلا اعلام شده بود در سال ۲۰۲۲ در شبکه‌های آنلاین HBO و HBO Max پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا