اطلاعاتی از داستان فصل دوم House of the Dragon منتشر شد

فرزندان اژدها در راس داستان

داستان فصل دوم House of the Dragon

به گفته رایان کندال (Ryan Condal)، شورانر سریال خاندان اژدها، داستان فصل دوم House of the Dragon روی فرزندان رینیرا تارگرین (Rhaenyra Targaryen) و آلیسنت های‌تاور (Alicent Hightower) تمرکز دارد.

سریال پیش‌درآمد مجموعه Game of Thrones به درگیری فاجعه‌بار رینیرا تارگرین و برادرش اگان تارگرین دوم (Aegon Targaryen II) می‌پردازد. پایان فصل اول سریال House of the Dragon با بلعیده سدن لوسریس (Lucerys) و اژدهایش آراکس (Arrax) توسط اژدهای بسیار بزرگ ایموند (Aemond)، وگار (Vhegar) به پایان رسید تا شاهد اولین قربانی سلطنتی رویداد رقص ویرانگر اژدهایان باشیم.

اکنون شورانر این مجموعه تلویزیونی شبکه اچ‌بی‌او (HBO)، رایان کندال در مصاحبه‌ای با رسانه ایندی‌وایر (IndieWire) درباره داستان فصل دوم House of the Dragon صحبت کرده است. او که اکنون پس از جدایی میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik) تنها شورانر این سریال است، در صحبت‌های خود گفته که فصل دوم روی فرزندان رینیرا تارگرین و آلیست های‌تاور تمرکز دارد که اکنون به جوانانی سوار بر اژدها تبدیل شده‌اند. کندال در این رابطه گفت:

 

فصل دوم درباره بچه‌هاییه که ما فقط در چند قسمت پایانی فصل اول اون‌ها رو دیدیم و حالا به جوانانی تبدیل شدن که اژدها دارن و در سن اژدها سواری و جنگیدن هستن. اون‌ها هر کدام دیدگاه خودشون رو توی این جنگ دارن و می‌خوان که از ادعای خانواده دفاع خودشون دفاع کنن.

سپس زمانی که از رایان کندال پرسیده شد قرار است شاهد ساخته شدن چند فصل دیگر از سریال House of the Dragon باشیم، او پاسخ داد که بیشتر از دو فصل. او گفت:

بیشتر از دو فصل دیگر از این سریال ساخته میشه. این موضوعیه که روی اون بحث داریم. کجا ما باید این سریال به طور مناسب به پایان برسونیم، به شکل چه ناقص به نظر نرسه، اما در عین حال طولانی‌تر هم نشه؟

فصل دوم از سریال House of the Dragon در تابستان سال میلادی آینده از طریق شبکه اچ‌بی‌او پخش می‌شود. اخیرا گزارش شده که به دلیل کامل شدن نگارش فیلمنامه این فصل، اعتصاب نویسندگان هالیوود باعث تاخیر در تولید و پخش فصل جدید آن نخواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا