1%
  • 0/10

بخش چند نفره بازی Horizon ممکن است برای موبایل هم عرضه شود

افزایش تمرکز سونی روی بازی‌های موبایل

بخش چند نفره بازی Horizon ممکن است برای موبایل هم عرضه شود ۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بخش چند نفره بازی Horizon ممکن است برای موبایل هم عرضه شود

استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) در حال توسعه‌ی بخش چند نفره بازی Horizon است. حالا به نظر می‌رسد این بازی برای موبایل هم در دست ساخت قرار دارد.

چندی پیش استودیوی گوریلا گیمز، اطلاعات لو رفته مربوط به تولید بخش چند نفره بازی Horizon را تایید کرد و مشخص شد این استودیو هم‌اکنون در حال توسعه‌ی یک بخش چند نفره مستقل در دنیای هورایزن است. احتمالا مدتی طول می‌کشد تا این بازی به طور رسمی معرفی شود. همچنین فعلا برای ارائه جزییات بیشتر در مورد این بازی خیلی زود است. با این حال یکی از فرصت‌های شغلی جدید استودیوی گوریلا گیمز، اطلاعات جالبی را در مورد پلتفرم‌های مقصد این بازی ارائه می‌دهد.

رسانه‌ی Tech4Gamers به تازگی متوجه شد که استودیوی گوریلا گیمز به دنبال استخدام نویسنده برای بخش چند نفره بازی Horizon است. در همین فرصت شغلی متوجه می‌شویم که احتمال عرضه‌ی این بازی برای موبایل هم وجود دارد. در این فرصت شغلی، یک سری موارد برای استخدام ذکر شده است که فرد داوطلب باید حداقل سابقه‌ی فعالیت روی یک بازی داستان محور برای موبایل یا بازی مستقل، یا حداقل یک سال سابقه در یک شرکت بازی سازی AAA را داشته باشد.

با توجه به افزایش تمرکز سونی روی موبایل، احتمال عرضه بازی Horizon برای این پلتفرم بیشتر می‌شود

فرصت‌های شغلی به تنهایی نمی‌تواند عرضه بخش چند نفره بازی Horizon را برای موبایل تایید کند. اما با توجه به افزایش تمرکز کمپانی سونی (Sony) برای گسترش بازی‌های موبایل و از طرفی ماهیت احتمالی لایو سرویس بازی آنلاین Horizon، تعجبی ندارد که این بازی برای موبایل هم عرضه شود. بر اساس گفته‌های استودیوی گوریلا گیمز، این بازی ظاهر منحصر به فردی خواهد داشت. همچنین یک ویدیوی درزشده‌ی 10 دقیقه‌ای از مراحل تولید بازی، نشان می‌دهد بخش چند نفره بازی Horizon همچون Fortinte، شخصیت‌های قابل بازی فراوانی دارد.

هرمن هالست (Herman Hulst) رئیس استودیوهای پلی استیشن چندی پیش اعلام کرد که بازی‌های لایو سرویس پلی استیشن، احتمالا به طور همزمان برای پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شوند. احتمالا در مورد بخش چند نفره بازی Horizon هم همین‌طور خواهد بود. کمپانی سونی این روزها حسابی روی توسعه‌ی بازی‌های لایو سرویس تمرکز دارد. بازی آنلاین The Last of Us هم هم‌اکنون در دست ساخت است و حتی استودیوی بانجی (Bungie) هم برای توسعه این نوع بازی‌ها، به استودیوهای پلی استیشن کمک می‌کند. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments