با زیرنویس تماشا کنید: آشنایی با جادوی سیاه در تریلر جدید Hogwarts Legacy

میراث تاریک سالازار اسلیترین!

استودیو وارنر در شب افتتاحیه رویداد گیمزکام 2022 تریلر جدید Hogwarts Legacy را به نمایش گذاشت که روی جادوی سیاه تمرکز دارد.

در پی گسترش کووید ۱۹، برگزاری رویداد‌های بزرگ از حالت حضوری به غیرحضوری درآمد؛ اتفاقی که برای گیمزکام هم رخ داد. با اجرای محدودیت‌های اجتماعی و صد البته واکسیناسیون عمومی، نرخ ابتلا به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته و فرصتی دوباره مهیا شده تا دست‌اندرکاران بتوانند رویدادهای خود را با حضور علاقه‌مندان برگزار کنند.

تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy

گیمزکام 2022 که اولین گیمزکام حضوری از سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌رود، از امروز به صورت رسمی آغاز شده و به مدت پنج روز ادامه دارد. مطابق رسم هر سال، قبل از آغاز رسمی رویداد یک مراسم افتتاحیه برگزار شد و در جریان آن، تریلرهای جدید بازی‌های مختلف به نمایش درآمد. در ضمن، این رویداد افتتاحیه Gamescom Opening Night Live نام داشته و جف کیلی (Geoff Keighley) وظیفه مجری‌گری‌اش را بر عهده داشت.

تریلر جدید Hogwarts Legacy یکی از نمایش‌های Gamescom Opening Night Live بوده است. این ویدیوی تبلیغاتی نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و به جادوی سیاه می‌پردازد. شخصیت اصلی داستان در ثانیه‌های ابتدایی در نقش راوی ظاهر شده و می‌گوید هر چه بیشتر درباره سالازار اسلیترین و جادوی سیاه بدانند، برای اتفاقات پیش رو آماده‌تر خواهند بود. هر چند، در ادامه با شخصیتی مواجه می‌شویم که ظاهرا نقش استاد را برای پروتاگونیست داشته و او را از هر گونه اقدامی در این باره بازمی‌دارد. طبق توضیحات ارائه شده در این بخش از تریلر، جادوی سیاه در ظاهر فواید زیادی دارد اما در باطن قادر است اتفاقات تلخی را رقم بزند.

در صورتی که رمان‌های هری پاتر را نخوانده‌اید یا فراموشتان شده، سالازار اسلیترین یکی از چهار بنیانگذار مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز است. او از دیگر بنیانگذاران خواست تا از تحصیل جادوگران دورگه و مشنگ زاده در مدرسه جلوگیری کنند اما آن‌ها مانند او افکار نژادپرستانه‌ای نداشتند. به همین دلیل، با چنین پیشنهادی مخالفت کردند؛ اقدامی که باعث شد سالازار تصمیم به ترک هاگوارتز بگیرد. این شخصیت همچنین به عنوان سازنده حفره اسرار شناخته می‌شود که مجموعه‌ای از راهروهای مخفی زیر ساختمان مدرسه بوده و محل سکونت یک مار عظیم الجثه است. همچنین بد نیست بدانید لرد ولدمورت از نوادگانش محسوب می‌شود.

تریلر جدید Hogwarts Legacy در ثانیه‌های پایانی خود به معرفی نسخه دیلاکس بازی می‌پردازد که خریدش مزایایی را برای علاقه‌مندان به همراه دارد. یکی از آن‌ها، دسترسی زودتر به بازی نسبت به دیگران است. به طور دقیقتر، خریداران نسخه دیلاکس می‌توانند ۷۲ ساعت قبل از عرضه رسمی پای تجربه بازی بنشینند. دیگر مزیت، دریافت بسته‌ای به نام The Dark Arts است. مطابق انتظار، بسته مزبور شامل چند آیتم تزئینی می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است محصول مشترک وارنر و آوالانچ سافتور در تاریخ ۲۱ بهمن سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی) برای کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه نینتندو سوییچ هم در دست ساخت است اما فعلا تاریخ مشخصی برای انتشار ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا