تماشا کنید: واکنش پروفسورها به طلسم کشنده در بازی Hogwarts Legacy

آواداکداورا!!

در ویدیو زیر می‌توانید شاهد واکنش پروفسورها به طلسم کشنده در بازی Hogwarts Legacy باشید؛ جایی که در مقابل هرکدام، ورد آواداکداورا گفته می‌شود!

در جهان جادویی که بیشتر آن را با حضور شخصیتی به نام هری پاتر (Harry Potter) می‌شناسیم، طلسم‌های بسیاری وجود دارد که هرکدام هم قابلیت‌ها و کاربردهای بسیار خاصی دارند. یادگیری هر طلسم نیاز به تمرکز و تمرین توسط جادوگر دارد، اما برای انجام هرکدام از آن‌ها،‌ فردی که چوب دستش را تکان می‌دهد تا طلسم را اجرا کند، باید واقعا به منظوری این حرکت را انجام دهد. برای مثال، اگر واقعا به منظور آتش زدن چیزی، ورد مربوط به این مورد را بخوانید، اجرا خواهد شد.

حال همین موضوع درباره طلسم‌های کشنده نیز صدق می‌کند. در جهان جادو، سه طلسم وجود دارد که «نابخشودنی» خوانده می‌شوند. این طلسم‌ها شامل Crucio برای شکنجه کردن، Imperio برای کنترل کردن و در نهایت، Avada Kedavra برای کشتن می‌شوند. با این وجود گرچه این طلسم‌ها نابخشودنی هستند، اما امکان ندارد که شما Hogwarts Legacy را بازی کنید و به فکر اجرایی کردن آن‌ها نباشید!

بدترین طلسم بین موارد ذکر شده، در واقع همان Avada Kedavra است که با ذکر آن، فرد مورد نظر کشته می‌شود. اما اجرای این طلسم، نیاز به قلبی تاریک و هدفی مشخص برای کشتن یک فرد دیگر را داشته باشد، به همین دلیل نیز اگر این طلسم کشنده را در بازی Hogwarts Legacy در مقابل دیگر افراد اجرا کنید، آن‌ها واکنش متفاوت و عجیبی را خواهند داشت.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا