ماد بازی Hogwarts Legacy سدریک را زنده می‌کند

بازی در نقش رابرت پتینسون

ماد بازی Hogwarts Legacy سدریک را زنده می‌کند گلناز کیانی ۱ ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
ماد بازی Hogwarts Legacy

اخیرا یک ماد بازی Hogwarts Legacy ساخته شده است که به بازیکنان میراث هاگوارتز اجازه می‌دهد تا در نقش شخصیت سدریک دیگوری (Cedric Diggory) از قسمت هری پاتر و جام آتش بازی کنند.

یکی از طرفداران میراث هاگوارتز مادی را منتشر کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد به عنوان شخصیت مورد علاقه طرفداران سدریک دیگوری وارد بازی شوند. تغییر نقش اصلی در این بازی چندی است که به سوژه محبوبی برای ساختن مادها تبدیل شده به طوری که حتی یکبار هم شخصیت لرد ولدمورت وارد آن شد.

افرادی که این مادها را درست می‌کنند شخصیت‌های زیادی را از دنیای جادوگری هری پاتر ساخته‌اند و هنوز هم محتوای بیشتری برای ارائه هست. بسیاری از این مادها جنبه طنز داشته و برای سرگرمی بیشتر طرفداران هستند. مانند ماد جارویی پرنده به شکل شخصیت محبوب انیمیشن شرک که با آن بازیکنان می‌توانستند با شرکت جادویی خود پرواز کنند و سرتاسر هاگوارتز را کاوش کنند. البته این نوع مادها صرفا برای خنده و شوخی هستند و این بازی پتانسیل ساختن مادهای بهتر با محتوای هیجان انگیزتری هم دارد.

ماد سدریک توسط یکی از طرفداران با نام کاربری AreKCrisiS در سایت نکسوز مادز (Nexus Mods) منتشر شد و به گیمرها اجازه می‌دهد تا به عنوان یکی از دو نسخه از شخصیت بازی کنند. اولی سدریک دیگوری است که در قسمت هری پاتر و جام آتش ظاهر می‌شود و دومی نسخه بزرگسالی است که شبیه رابرت پتینسون (Robert Pattinson) مسن‌تر است. این کاربر با ساختن شخصیت شبیه به پتینسون در هر دو ظاهر نوجوان و مسن او کار درخشانی انجام داده است. با توجه به محبوبیت این شخصیت، سدریک دیگوری قبلاً مورد توجه چند ماد این بازی قرار گرفته است. یکی از این مادها محتوای تیره و تارتری داشت و جاروی پرنده‌ای از سدریک بود، اما سدریک مرده و اسکلت شده!

با توجه به اینکه داستان میراث هاگوارتز در اواخر دهه 1800 تنظیم شده است، این ماد مطمئناً هماهنگ با محتوای اصلی نیست. این ماد همچنین از صدای رابرت پتینسون استفاده نمی‌کند و کاملاً یک ماد تصویری است. به هرحال برای آن دسته از بازیکنانی که طرفدار رابرت پتینسون و شخصیت سدریک دیگوری هستند کافی است. سازنده این ماد همچنین اعلام کرده است که قرار است مادهای بیشتری از شخصیت‌های تام ریدل و هرمیون گرنجر بسازد، بنابراین نقش‌های بیشتری برای طرفداران کلاسیک هری پاتر در راه است.

ساخت چندین ماد بازی Hogwarts Legacy نشان از پتانسیل بالای این بازی دارد و از آنجایی که این بازی دارای میلیون‌ها بازیکن است، به زودی شاهد موارد بیشتری هم خواهیم بود. در اخبار رسمی توسعه دهنده این بازی آوالانچه سافتور (Avalanche Software) هنوز محتوای بیشتری یا بسته الحاقی دیگری برنامه‌ریزی نشده است اما انتظار می‌رود به زودی تغییر چشمگیری در بازی رخ دهد.

بازی میراث هاگوارتز هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است و در تاریخ 4 آوریل (15 فروردین ماه) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و همچنین در تاریخ 25 ژوئیه (3 مرداد ماه) برای نینتندو سوییچ نیز منتشر می‌شود.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ چند مورد از مادهایی را که تا به حال برای این بازی ساخته شده‌اند را دیده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.4 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا