تاریخ انتشار Hitman 3 در تریلر مرحله‌ی انگلیس، اعلام شد

ارتقا به نسل بعدی رایگان خواهد بود

تاریخ انتشار Hitman 3 در تریلر مرحله‌ی انگلیس، اعلام شد سورنا رضایی ۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از طریق وب سایت رسمی خود، تاریخ انتشار Hitman 3 را اعلام کرد.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو که در جریان رویداد The Future of Gaming حاضر بود، از نسخه‌ی جدید سری بازی‌های هیتمن تحت عنوان Hitman 3 برای کنسول‌های نسل هشتمی و نهم رونمایی کرد. از آن‌جایی که اطلاعات چندانی منتشر نشد، دو سوال بسیار مهم ذهن طرفداران را به خود مشغول کرد: سوال اول اینکه قسمت پایانی World of Assassination چه زمانی از راه می‌رسد؛ سوال دوم و پایانی هم اینکه آیا ارتقا نسخه‌های نسل هشتمی به نسخه‌های نسل نهمی رایگان خواهد بود یا خیر. به لطف بیانیه‌ی اخیر آی‌او اینتراکتیو، اکنون پاسخ هر دو سوال را می‌دانیم.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از طریق وب سایت رسمی خود، تاریخ انتشار Hitman 3 را مشخص کرد. بر این اساس، جدیدترین نسخه از سری بازی‌های هیتمن در تاریخ یک بهمن (مصادف با ۲۰ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد. بیانیه‌ی اخیر تنها به همین مورد اختصاص نداشت و انواع نسخه‌های در نظر گرفته شده را هم معرفی می‌کند. طبق آنچه در وب سایت قرار گرفته، علاقه‌مندان می‌توانند هیتمن 3 در قالب نسخه‌ی استاندارد یا دلاکس خریداری کنند. نسخه‌ی استاندارد تنها بازی را شامل می‌شود اما نسخه‌ی دیلاکس در کنار بازی دارای مزیت‌هایی است. برای مثال، می‌توان به لباس‌های اختصاصی و نسخه‌ی دیجیتالی موسیقی متن اشاره کرد.

در بخش دیگر بیانیه‌ی آی‌او اینتراکتیو، به بحث ارتقا گرافیکی نسخه‌های نسل هشتمی پرداخته شد. طبق اعلام این استودیو، افرادی که Hitman 3 را به صورت دیجیتالی تهیه کنند، می‌توانند به صورت رایگان ارتقا گرافیکی برای کنسول‌های نسل نهم را دریافت کنند. این قابلیت بنا به دلایلی برای نسخه‌های فیزیکی در نظر گرفته نشده است. تفاوتی میان دارندگان نسخه‌های استاندارد و دیلاکس در نظر گرفته نشده و هر دو ارتقا را دریافت می‌کنند. در ضمن، پیش‌خرید این بازی هم اکنون شروع شده و بسته‌ی Trinity هم به عنوان پاداش به پیش‌خریدکنندگان اهدا خواهد شد. این بسته شامل سه مجموعه‌ی لباس و ابزار می‌شود.

در انتهای پست اخیر آی‌او اینتراکتیو، تریلر تاریخ انتشار بازی Hitman 3 قرار داده شده است. این ویدیو در حدود دو دقیقه زمان داشته و به معرفی Dartmoor می‌پردازد. این لوکیشن در واقع یک عمارت خانوادگی است که چندی پیش یک اتفاق تلخ در آن رخ داد: بزرگ خانواده خودکشی کرد. اگرچه در اتاق خواب از داخل قفل شده بود و همه‌ی شواهد هم به وقوع یک خودکشی اشاره دارند اما هدف مورد نظر که از قضا یکی از اعضای خانواده است، اعتقاد دارد مرگ بزرگ خانواده نتیجه‌ی یک سوء قصد بود. در نتیجه، بهترین کارآگاه دنیا را استخدام کرده تا فرد قاتل را از میان حاضرین در عمارت پیدا کند.

در انتها لازم به ذکر است که بازی هیتمن 3 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا