قسمت سوم Hitman برای نسل هشتم و نهم پلی‌استیشن معرفی شد

تنها مرگ در انتظار توست!

قسمت سوم Hitman برای نسل هشتم و نهم پلی‌استیشن معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

بخشی از رویداد The Future of Gaming که دقایقی پیش به پایان رسید، به قسمت سوم Hitman جدیدترین محصول آی‌او اینتراکتیو اختصاص داشت.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو در سال ۲۰۱۶ میلادی محصول جدید خود را با نام Hitman را عرضه کرد که ریبوت فرنچایز هیتمن محسوب می‌شود. این بازی قرار بود اولین نسخه از سه‌گانه‌ی World of Assassination باشد. در پی موفقیت‌های آن، Hitman 2 در سال ۲۰۱۸ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این بازی به واسطه‌ی بهبودهای خود در مقایسه با قسمت قبلی بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد و از لحاظ تجاری هم عملکرد خوبی را به ثبت رساند. حال و با گذشت دو سال، زمان آن فرا رسیده تا شخصیت‌های سه‌گانه با سرنوشت خود مواجه شوند.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو در جریان رویداد The Future of Gaming یک تریلر ۸۴ ثانیه‌ای منتشر و قسمت سوم Hitman را رونمایی کرد. در بخش‌های ابتدایی ویدیو صحنه‌هایی از قسمت‌های قبلی سه‌گانه‌ی World of Assassination به نمایش گذاشته می‌شود. پس از آن، سه فرد کت و شلوار پوش نشان داده می‌شوند که با سلاح‌های مجهز به چراغ قوه دنبال مامور ۴۷ در یک جنگل تاریک می‌گردند. شخصیت اصلی داستان که مهارت بالایی در مخفی‌کاری دارد، آن افراد مسلح را یکی پس از دیگری به کام مرگ می‌فرستد. در همین بین، جملاتی از زبان مامور ۴۷ به گوش می‌رسد:

این ماجرا همیشه قرار بوده همینطور به اتمام برسد. تمامی تلاش‌ها و فداکاری‌ها تنها این فرایند را تسریع بخشید. حالا تنها هستی و مرگ در انتظار توست.

بازی Hitman III برای انتشار در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده است. تا به این لحظه، تنها نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 تایید شده اما از آن‌جایی که دو قسمت قبلی روی دیگر پلتفرم‌ها هم عرضه شدند، بعید به نظر می‌رسد با یک محصول انحصاری مواجه باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا