#مهسا_امینی

شایعه: کوجیما مشغول ساخت Silent Hills برای پلی‌استیشن 5 است

شاید این‌بار حقیقت داشته باشد

سایلنت هیل و کوجیما

طبق اطلاعات منتشر شده، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) مشغول ساخت بازی Silent Hills برای کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن 5 است.

استودیوی بازی‌سازی Kojima Productions در سال ۲۰۱۴ میلادی دموی بازی P.T را منتشر کرد. این عنوان با وجود آن‌که در مراحل اولیه‌ی تولید قرار داشت، به یکی از ترسناکترین بازی‌های نسل هشتم تبدیل شد و توجه زیادی به خود جلب کرد. بعد از آن‌که کونامی تصمیم گرفت توسعه‌ی Silent Hills را لغو کند، دموی P.T در آوریل سال ۲۰۱۵ میلادی، برای همیشه از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شد. از آن موقع تا امروز، هواداران فرنچایز سایلنت هیل امیدوار هستند تا بازی این عنوان ساخته شود و بتوانند تجربه‌ی جدیدی با این بازی ترسناک بسازند.

به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که از ساخت بازی Silent Hills توسط کارگردان مشهور صنعت ویدیوگیم، هیدئو کوجیما، خبر می‌دهد. گفته می‌شود کوجیما در توسعه‌ی این بازی با Sony Interactive Entertainment و شرکت کونامی همکاری می‌کند. این خبر در قالب شایعه بارها منتشر شده بود اما این اولین بار است که کونامی، کوجیما، سایلنت هیل و پلی‌استیشن 5 در یک جمله جاگرفته‌اند. جالب است بدانید گفته می‌شود بازی جدید سایلنت هیل قرار است به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 عرضه شود. البته، لازم به ذکر است که این خبر توسط کوجیما یا سونی تایید نشده است و همچنان نمی‌توانیم بر صحت آن اطمینان داشته باشیم.

سال گذشته کاربری که همه او را به نام AestheticGamer می‌شناسیم، ادعا کرد در حال حاضر نسخه‌ی جدیدی از سری Silent Hill در حال ساخت است. او در رشته توییتی اطلاعات خود را منتشر کرد و  گفت صد درصد از این اطلاعات اطمینان ندارد و در نتیجه، این موارد در حد شایعه باقی می‌مانند. آن زمان، AestheticGamer به صورت قطعی نگفت که سازندگان این عناوین کدام استودیوها هستند، ولی ادعا کرد که در ابتدا قرار بود دو استودیوی Kojima Productions و Supermassive Games آن‌ها را بسازند که در نهایت این امر میسر نشد. حالا با توجه به خبر اخیر، باید منتظر واکنش کوجیما و کونامی بمانیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا