1%
  • 0/10

فروش باورنکردنی بازی Helldivers 2 در بریتانیا

صدرنشین جدول!

فروش باورنکردنی بازی Helldivers 2 در بریتانیا ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
پرفروش ترین بازی های ماه فوریه

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، بازی Helldivers 2 در صدر جدول پرفروش ترین بازی های ماه فوریه در بریتانیا قرار گرفته است.

انجمن بازی‌های ویدیویی انگلستان به تازگی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه فوریه در این منطقه را به اشتراک گذاشته که با استناد بر این لیست، ساخته جدید استودیو اروهد گیم تحت عنوان هل‌دایورز ۲ حسابی مورد استقبال بازیکن‌ها قرار گرفته و از نظر تجاری عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

طبق این گزارش، با گذشت هر هفته از عرضه هل‌دایورز ۲، روند فروش بازی نه تنها کاهشی نبوده، بلکه به طرز قابل توجهی افزایش یافته است. ظاهرا حدود ۵۷ درصد از فروش کلی بازی مربوط به نسخه پلی استیشن 5 بوده و ۴۳ درصد از آن را نسخه کامپیوتر بازی تشکیل می‌دهد.

نکته جالب‌تر اینکه فروش Helldivers 2 در طول سه هفته نخست انتشار تنها ۲۸ درصد کمتر از رکورد بازی Marvel’s Spider Man 2 بوده است. این در حالی است که بودجه ساخت این دو بازی به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست و چه بسا هل‌دایورز ۲ به عنوان یک اثر تردپارتی و اسپایدرمن ۲ به عنوان یک اثر فرست پارتی محسوب می‌شود.

در ادامه این گزارش، بازی Suicide Squad: Kill the Justice League که نتوانسته انتظارات شرکت ناشر یعنی وارنر برادرز را برآورده کند، در رده چهارم جدول به چشم می‌خورد. بهتر است بدانید که بازی در چهار هفته اول عرضه در مقایسه با گاتهام نایتس و نگهبانان کهکشان نزدیک به ۲۰ درصد کمتر بوده است.

در آخر، بازی جدید شرکت یوبیسافت به نام Skull and Bones که کمتر از یک ماه از انتشار آن می‌گذرد، فروش چندان خوبی را در بریتانیا تجربه نکرده است. در واقع، بازی کار خود را با حضور در رده هشتم جدول آغاز کرده و مهم‌تر اینکه فروش اولیه آن نسبت به بازی Sea of Thieves حدود ۷۵ درصد کمتر بوده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments