#مهسا_امینی

بازی The Elder Scrolls: Blades طی چند روز آینده برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

نسخه موبایلی الدر اسکورولز سرانجام به سوییچ می‌آید

بازی The Elder Scrolls: Blades طی چند روز آینده برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد امیر سلیمی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی The Elder Scrolls: Blades

سرانجام بازی The Elder Scrolls: Blades از دسترسی زودهنگام خارج شده و به نظر می‌رسد نسخه کامل بازی طی هفته جاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

پس از یکسال تاخیر، بالاخره بازی Elder Scrolls Blades پس از عرضه به‌روزرسانی 1.7، از دسترسی زودهنگام خارج شده تا بازی طی روزهای آینده برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. به‌روزرسانی آخر بازی، ضمن خارج کردن آن از حالت Early Access، یک هدیه کوچک شامل ۱۵۰ هزار طلای درون بازی را به کاربرانی می‌دهد که مشغول تجربه نسخه در حال توسعه بودند.

بازی اکشن-نقش‌آفرینی The Elder Scrolls: Blades اولین نسخه از سری بازی‌های محبوب الدر اسکورولز به شمار می‌آید که برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود. در حالی که این بازی به طور اختصاصی برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده است و گیم‌پلی بازی و مبارزات از طریق وارد نمودن ضربه، کشیدن یا نگه داشتن انگشت بر روی صفحه لمسی انجام می‌پذیرند، بتزدا قول استفاده از قابلیت‌های ویژه جوی کان در نسخه نینتندو سوییچ بازی را داده است. برخلاف تمامی نسخه‌های سری که با محیط‌های بزرگ و جهان‌باز خود شناخته می‌شوند، طراحی کلی و مراحل Blades به صورت خطی است.

بازی از زمان عرضه اولیه در سال ۲۰۱۹ تا کنون چندین بار تاخیر خورده تا بالاخره شاهد عرضه The Elder Scrolls: Blades برای نینتندو سوییچ باشیم. بازی را هم‌اکنون می‌توانید به صورت کاملا رایگان روی اندروید و iOS دریافت کنید. شاید در آینده شاهد عرضه نسخه VR این عنوان نقش‌آفرینی Free-to-Play برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها نیز باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا