هویت شخصیت منفی سریال Hawkeye لو رفته است

کلینت بارتون علیه ویتنی فراست

هویت شخصیت منفی سریال Hawkeye

به لطف گزارشی که چند ساعت قبل توسط یکی از وبسایت‌های خبری منتشر شد، هویت شخصیت منفی سریال Hawkeye لو رفته است.

کلینت بارتون با نقش‌آفرینی جرمی رنر (Jeremy Renner) یکی از شخصیت‌های حائز اهمیت دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. او نخستین بار در Thor معرفی شد و سپس در چهار فیلم از جمله Avengers: Endgame حضور یافت. کمیک بوک‌های هاکای علی‌رغم پتانسیل بالا هرگز برای ساخت یک فیلم اختصاصی مورد اقتباس قرار نگرفتند اما با راه‌اندازی دیزنی پلاس شرایط تغییر خواهد کرد؛ مارول مشغول ساخت چند سریال تلویزیونی است تا برای پخش از این سرویس استریم آماده شوند. البته هاکای در سریال اختصاصی خود تنها نبوده و در جریان آن شاهد معرفی چهره‌ای جدید به نام کیت بیشاپ خواهیم بود.

Hawkeye یکی از اولین سریال‌هایی بود که ساختش توسط مارول در تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی تایید شد. با این حال، سازندگان سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ای را در قبالش اتخاذ کرده و اجازه نداده‌اند طی این مدت کوچک‌ترین اطلاعاتی از فیلمنامه‌ها یا لیست بازیگران به بیرون درز پیدا کند. همین مسئله هم شرایطی را به وجود آورد تا شاهد انتشار شایعه‌های بسیاری باشیم که نه می‌توان صحتشان را زیر سوال برد و نه می‌توان با قطعیت رای به درستی‌شان داد. اخیرا هم گزارش غیر رسمی دیگری در فضای مجازی منتشر شده که به هویت یکی از دشمنان اصلی کلینت بارتون در جریان تازه‌ترین ماجراجویی‌اش اشاره دارد.

به لطف مطلبی که اخیرا روی خروجی وب سایت The Direct قرار گرفته، هویت شخصیت منفی سریال Hawkeye مشخص شده است. بر این اساس، مادام ماسک با نام واقعی ویتنی فراست در جریان داستان حاضر خواهد بود. فعلا مشخص نیست میزان حضور او در جریان در جریان داستان چه قدر است. با این حال، انتظار می‌رود دشمن اصلی کلینت بارتون باشد؛ زیرا در کمیک بوک‌ها معمولا در قامت یک شخصیت منفی ظاهر می‌شود. او اصالتا ایتالیایی بوده و فرزند یک خلافکار بزرگ است. کنت نفاریا که دوست داشت دخترش یک زندگی آبرومندانه داشته باشد، او را به یک سیاستمدار سپرد. ویتنی فراست روزهای آرامی را پشت سر می‌گذاشت تا اینکه ناپدری و نامادری‌اش می‌میرند.

در پی این اتفاق، کنت نفاریا به سراغ دخترش رفته و همه چیز را برایش توضیح می‌دهد. او سپس از ویتنی می‌خواهد رهبری سازمان جنایتکارانه‌اش را بر عهده بگیرد اما قبول نمی‌کند. ویتنی اتفاقات اخیر را با نامزدش باب راجر در میان می‌گذارد که یک سیاستمدار است. او نمی‌خواهد بدنام شده و موقعیتش به خطر بیافتد. در نتیجه، نامزدی‌اش را با ویتنی بهم می‌زند. در پی این اتفاق، او پیش پدرش بازگشته و پیشنهاد را قبول می‌کند. سپس روند تمرینات شروع می‌شوند تا مهارتش در مبارزات تن به تن و همچنین تصمیم‌گیری در شرایط سخت افزایش یابد. صورت ویتنی در جریان یکی از عملیات‌هایش زخمی شد. از همین رو، یک ماسک طلایی رنگ استفاده می‌کند.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از زمان پخش نخستین سریال لایو اکشن هاکای موجود نیست.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا