مراحل فیلمبرداری سریال Echo به پایان رسید

اسپین آف هاکای تو راهه

مراحل فیلمبرداری سریال Echo به پایان رسید پارسا خلیلی ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ مارول
مراحل فیلمبرداری سریال Echo

همانطور که در کمیک کان سن دیگو اعلام شد، اسپین آف هاکای در تابستان سال آینده به‌عنوان بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. اکنون پیرو مشخص شدن تاریخ پخش، آلاکوا کاکس (Alaqua Cox)، ستاره این اسپین آف علنا از پایان یافتن مراحل فیلمبرداری سریال Echo خبر داد.

در حالی که ممکن است بسیاری از مخاطبان تا الان متوجه این موضوع نشده باشند، اما سریال Hawkeye پروژه مهمی برای آینده دنیای سینمایی مارول بود. این سریال نه تنها رویای بازگشت کینگ پین وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio) را محقق کرد، بلکه طرفداران را با شخصیت‌های کیت بیشاپ هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و مایا لوپز آلاکوا کاکس آشنا کرد.

اگرچه مایا لوپز به اندازه کیت بیشاپ نقش پررنگی در سریال Hawkeye نداشت، اما شایان ذکر است که توسعه اسپین آف اختصاصی او، یعنی Echo، قبل از آغاز مراحل فیلمبرداری هاکای تایید شده بود که نشان می‌دهد استودیو مارول برنامه‌های بزرگی برای این بازیگر تازه وارد و شخصیت او دارد. آخرین باری که مایا لوپز را دیدیم، به‌دنبال آشکار شدن حقیقت درباره مرگ پدرش، او در کمال خونسردی به کینگ پین شلیک کرده بود. از آن زمان سرنوشت مبهم مایا و فیسک علامت سوالی بزرگ در ذهن طرفداران به‌وجود آورده است که داستان سریال Echo قراره به آن پاسخ بدهد.

ستاره تازه وارد MCU از پایان یافتن مراحل فیلمبرداری سریال Echo خبر داد

طبق گزارش‌ها فیلمبرداری این سریال در ماه آپریل سال جاری با هدف پخش در تابستان سال ۲۰۲۳ آغاز شد و اکنون آلاکوا کاکس با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرام خود، پایان یافتن مراحل فیلمبرداری را جشن گرفت.

طبق گفته استودیو مارول، اکو در این اسپین آف شهر نیویورک را ترک می‌کند و به زادگاه خود بازمی‌گردد تا دوباره با گذشته‌اش ارتباط برقرار کند. با درنظر گرفتن این موضوع و همچنین تصاویر پشت صحنه‌ای که ماه گذشته از کینگ پین در فضای مجازی منتشر شد، انتظار می‌رود بخشی از داستان مایا لوپز و عمویش از طریق فلش بک‌های متعدد روایت شود. اگرچه این بدان معنا نیست که مخاطبان قراره کینگ پین را تنها در فلش بک ببینند، زیرا او نقش مهم و پررنگی در سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again خواهد داشت که در سال ۲۰۲۴ به دیزنی پلاس خواهد آمد.

در حالی که طرفداران هنوز از آینده اکو در MCU هیچ اطلاعی ندارند، اما شکی نیست که هم تاریخچه و هم توانایی‌های منحصر به‌فردش از او شخصیتی جذاب و متقاعد کننده خواهد ساخت.

سریال Echo قرار است در تابستان سال آینده از دیزنی پلاس پخش شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای سریال اکو هیجان دارید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا