اولین نگاه به شخصیت کینگ پین در سریال Echo منتشر شد

بازگشت ویلسون فیسک در تصاویر پشت صحنه اکو

اولین نگاه به شخصیت کینگ پین در سریال Echo منتشر شد پارسا خلیلی ۰ ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ مارول
کینگ پین در سریال Echo

به دنبال سکانس پایانی قسمت ششم سریال Hawkeye، سرنوشت ویلسون فیسک ماه‌هاست که در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما اکنون به‌لطف برخی تصاویر پشت صحنه جدید، اولین نگاه به کینگ پین در سریال Echo منتشر شده است.

فاز پنجم دنیای سینمایی مارول عناوین سریالی جذابی دارد که یکی از آنها اسپین آفی از هاکای با نام Echo است که به روایت داستانی مهیج از شخصیت مایا لوپز با بازی آلاکوا کاکس (Alaqua Cox) می‌پردازد. این سریال به‌دلیل گنجاندن شخصیت‌هایی مثل دردویل چارلی کاکس (Charlie Cox) و کینگ پین وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio) که هر دو ارتباط قابل توجهی با مایا لوپز در کمیک دارند، پروژه بسیار هیجان انگیزی است.

اکو برای اولین بار در سریال Hawkeye به دنیای سینمایی مارول معرفی شد، در حالی که کینگ پین به‌عنوان عموی مرموز او و رهبر ترک‌سوت مافیا سعی داشت کنترل شهر نیویورک را به دست بگیرد. قسمت آخر با تیراندازی مایا لوپز به صورت فیسک و کشتن او به پایان رسید، اگرچه هیچ کس متقاعد نشده که شخصیتی به بزرگی و مهمی ویلسون فیسک پس از اولین حضورش در MCU به این سرعت از معادله حذف شود.

با بازگشت پیش‌بینی‌شده او در Echo، طرفداران مشتاقانه منتظرند تا شاهد رویارویی مجدد فیسک با مایا باشند. اگرچه هنوز جزئیاتی در مورد نقش واقعی او در سریال وجود ندارد اما چندین تصویر پشت صحنه جدید از ظاهر بی‌نظیر فیسک رونمایی کرده است.

حضور دوباره وینسنت دینافریو در قامت کینگ پین

اکانت اینستاگرام Atlanta Filming ساعاتی پیش اولین تصاویر از وینسنت دینفریو در نقش ویلسون فیسک را به اشتراک گذاشت.

در دو تصویر منتشر شده، دینافریو کت و شلوار سفید کلاسیک فیسک را به تن دارد و برای اولین بار پس از Hawkeye در سال ۲۰۲۱، نقش خود را در MCU تکرار می‌کند. شرح تصاویر نشان می‌دهد که برای جلوگیری از اسپویل شدن نکات داستانی، عکس‌ها کراپ شده‌اند.

تصاویر پشت صحنه آیرون هارت به سختی از اسپویل نکات داستانی جلوگیری کرد اما فکر نمی‌کنم این تصاویر چیز خاصی را اسپویل کنند. اینجا فیسک تنها با کت و شلوار سفید کلاسیکش نشان داده شده، زیرا من با کراپ کردن سعی کردم تا جایی که ممکنه از لو رفتن نکات داستانی واقع در صحنه جلوگیری کنم.

با توجه به این تصاویر، به نظر می‌رسد کینگ پین کاملا سرحال است که با سرنوشت مبهمش در قسمت پایانی هاکای مطابقت ندارد. بسیاری حدس می‌زنند که فیسک پس از مواجهه با مایا، مانند خط داستانی کمیک‌ Daredevil (Vol.2) #13، نابینا شده و با یک چشم بند در سریال حاضر خواهد شد ولی چون هیچ چشم بندی در این تصاویر دیده نمی‌شود ممکن است این عکس‌ها مربوط به نوعی فلش بک باشد. با وجود سوالات بی‌پاسخ زیادی در مورد ارتباط بین حضور دینافریو در فرانچایز The Defenders Saga و دنیای سینمایی مارول، این صحنه‌ها می‌توانند نشان دهند که چگونه برخی از این شکاف‌های داستانی در سریال Echo پر می‌شوند.

صرف نظر از جزئیات، دیدن دوباره وینسنت دینافریو در قامت کینگ پین بسیار هیجان انگیز است و بدون شک تکامل شخصیتی کینگ پین در سریال Echo می‌تواند عمق بیشتری به حضورش در سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again در سال ۲۰۲۴ بدهد.

سریال Echo در حال حاضر مراحل فیلمبرداری خود را طی می‌کند و در تابستان سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ ویلسون فیسک چه نقشی در سریال اکو دارد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا