#مهسا_امینی

پوستر سریال هاکای با محوریت شخصیت‌های اصلی منتشر شد

کمتر از یک ماه به انتشار باقی مانده است

پوستر سریال هاکای

استودیو مارول ساعاتی قبل پوستر سریال هاکای را به واسطه اکانت توییتری خود به اشتراک گذاشت که روی شخصیت‌های اصلی تمرکز دارد.

مارول در تابستان سال جاری میلادی سریال انیمیشنی What If را از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر کرد که مخاطب را بیشتر با جهان‌های موازی و احتمالاتش آشنا می‌کند. پخش سریال مزبور در اوایل ماه جاری میلادی به انتها رسید و حالا تمرکز تیم بازاریابی روی Hawkeye قرار گرفته است. همان‌طور که از اسمش می‌توان حدس زد، داستان روی کلینت بارتون با نقش‌آفرینی جرمی رنر (Jeremy Renner) تمرکز داشته و جدیدترین ماجراجویی او را به تصویر می‌کشد. اولین اثر اختصاصی هاکای همچنین یک شخصیت جدید و مهم را فیلمبرداری می‌کند.

طبق اطلاعاتی که اولین تریلر Hawkeye در خود جای داده، سریال پس از Avengers: Endgame جریان دارد. کلینت بارتون قصد دارد در سریع‌ترین زمان ممکن نیویورک را ترک کرده و کریسمس را پیش خانواده خود بگذارند. در همین حین، فردی با هویت رونین خلافکاران را هدف گرفته و برایشان دردسر ایجاد می‌کند. کلینت پس از مطلع شدن درباره این موضوع تصمیم می‌گیرد فرد مورد نظر را یافته و بفهمد چرا از هویت او استفاده می‌کند. همین تصمیم، باقی اتفاقات را زمینه‌چینی می‌کند. در ضمن، فرد مورد نظر یک دختر جوان به نام کیت بیشاپ است که نقش او را هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) بر عهده دارد.

در حالی که حدودا یک ماه تا آغاز پخش فاصله داریم، اکانت توییتری مارول پوستر سریال هاکای را به اشتراک گذاشت که کلینت بارتون، کیت بیشاپ و لاکی را در کنار هم نشان می‌دهد. در صورتی که با کمیک‌ها آشنایی ندارید، لاکی یک سگ بوده و به یکی از دشمنان کلینت تعلق داشت. پس از اینکه آنتاگونیست مورد نظر به شدت آسیب می‌بیند، کلینت تصمیم می‌گیرد از سگ مراقبت کند. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

کیت بیشاپ تنها شخصیت جدیدی نیست که در سریال Hawkeye حضور دارد. جک دوکسن با نقش‌آفرینی تونی دالتون (Tony Dalton) در شمشیرزنی مهارت داشته و بسیار سریع عکس العمل نشان می‌دهد. به این مهارت‌ها باید نبرد تن به تن و استفاده از چاقو را اضافه کرد. جک همچنین یکی از اولین مربیان کلینت بارتون به شمار می‌رود. نسخه لایو اکشن کازی با نقش‌آفرینی فرا فی (Fra Fee) هم در این سریال معرفی می‌شود. او یک مزدور است.

اگر فیلم سینمایی Black Widow را تماشا کرده باشید، باید بدانید یلنا بلووا توسط والنتینا آلگرا د فنتاین فریب خورده و کلینت بارتون را مسئول مرگ ناتاشا رومانوف می‌داند. این شخصیت در سریال هاکای حضور داشته و می‌خواهد انتقام بلک ویدو را از کلینت بگیرد.

پخش سریال Hawkeye در تاریخ ۳ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ نوامبر) آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا