انتشار تصاویر ساخته شده کودکی بازیگران هری پاتر توسط هوش مصنوعی

هاگوارتزی‌های کوچک!

انتشار تصاویر ساخته شده کودکی بازیگران هری پاتر توسط هوش مصنوعی آیدا امشاسفند ۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
harry-potter-cast-imagined-as-adorable-toddlers-in-mind-blowing-ai-art

جدیدا تصاویری از کودکی بازیگران هری پاتر منتشر شده که با دقتی بسیار بالا توسط هوش مصنوعی ساخته شده‌اند و دقت و طراحی این تصاویر به شدت طرفداران را شوکه کرده است. فرانچایز هری پاتر که در سال ۲۰۰۱ پخش و با اقتباس از کتاب‌های هری پاتر، نوشته جی. کی رولینگ (J.K. Rowling) ساخته شده بود، به داستان‌های هری پاتر (Harry Potter) و دوستانش در مدرسه جادوگری هاگوارتز (Hogwarts) می‌پرداخت. بسیاری از شخصیت‌های فیلم از سنین جوانی به طرفداران معرفی شدند و گذشته آنها چندان مورد توجه نبود. هرچند جدیدا یک اکانت اینستاگرام به نام benmornin، کودکی شخصیت‌های این سری به یاد ماندنی را با استفاده از هوش مصنوعی بازسازی کرده که می‌توانید از دیدن آنها لذت ببرید:

هری پاتر:

هرماینی گرنجر (Hermione Granger):

رون ویزلی (Ron Weasley):

دراکو مالفوی (Draco Malfoy):

نویل لانگ‌باتم (Neville Longbottom):

جینی ویزلی (Ginny Weasley):

لونا لاوگود (Luna Lovegood):

روبیوس هاگرید (Rubeus Hagrid):

بازیگران نه تنها در این سن به شدت زیبا به نظر می‌رسند، بلکه تصاویر به طرز شگفت انگیزی دقیق هستند و هری، هرماینی، رون، دراکو، نویل، لونا، هاگرید و دیگران را به شکلی باورپذیر به تصویر می‌کشند.

آیا شخصیت های هری پاتر دوباره بازمی‌گردند؟

در حالی که بعید است که شخصیت‌های هری پاتر به‌عنوان کودکانی نوپا در محتوای لایو اکشن آینده به تصویر کشیده شوند، ممکن است برخی از بازیگران اصلی در محیط دیگری به بازی در این لایو اکشن بازگردند. مدتی نه چندان قبل، همه بازیگران در بیستمین سالگرد هری پاتر، با عنوان Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts با یکدیگر ظاهر شدند و با لایو اکشنی که به تازگی تایید شده و شایعات زیادی در مورد آن پیچیده، احتمال زیادی برای بازگشت این خانواده بزرگ به صحنه هاگوارتز وجود دارد. با این حال، با توجه به زمان صرف شده برای ساخت این شخصیت‌ها، و جنجال های اخیر پیرامون رولینگ، هیچ چیزی تضمین شده نیست.

 در آخرین خبری در مورد این سری منتشر شد، سریال تلویزیونی این فرانچایز در دست ساخت است و به نظر می‌رسد که طرفداران قدیمی این سری از تغییرات، زیاد استقبال نمی‌کنند. امکان دارد به دلیل ده سالی که برای این بازسازی گذشته، فضای بیشتری برای توسعه و کنکاش شخصیت‌ها وجود داشته باشد، اما بازیگران دیگر مثل قبل نخواهند بود. با توجه به اینکه فیلم ۱۲ سال پیش به اتمام رسیده ، دیدن نحوه برخورد مخاطبان به شخصیت‌ها و تفاوت‌های دیگر جالب خواهد بود. 

این تصویرسازی زیبای هوش مصنوعی از کودکی بازیگران هری پاتر، ایده‌ خوبی در ذهن ما قرار می‌دهد. با اینکه زندگی کودکی هری در فیلم‌ها در مرکز توجه است، جالب است بدانیم حداقل بقیه شخصیت‌ها در کودکی چه جهره‌ایی را داشتند. طرفداران هری پاتر احتمالاً از این عکس ها لذت بسیاری خواهند برد و مطمئناً منتظر هر نوعی از محتوای سرگرم کننده دیگری هم از دنیای هری پاتر هستند. 

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا