رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی
1%
  • 0/10

رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی

ستاره خیره کننده دراماهای کره‌ای

رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی ۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ کره‌ای (تلویزیون) کپی لینک

هان سوهی (Han So-hee) یکی از بهترین و شناخته شده ترین بازیگران کره جنوبی به شمار می‌رود که به ویژه در چند سال گذشته، با نقش آفرینی در سریال‌های کره‌ای متعدد، نه تنها در کره، بلکه در سراسر جهان، به صورت گسترده‌ای شناخته شد و از این رو، موفق به جذب طرفداران بیشماری نیز شده است. به همین خاطر، بسیاری از علاقه مندان به درام‌های کره‌ای، تنها با دیدن نام هان سوهی بر روی پوستر یک سریال، با اشتیاق منتظر انتشار آن سریال هستند تا بتوانند بار دیگر، او را بر روی صفحه تلویزیون خود، مشاهده کنند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی می‌پردازیم که هر لحظه از آن‌ها، ارزش تماشا کردن را دارد.

در دنیای دراماهای کره‌ای، بازیگر هان سوهی، یکی از برجسته‌ترین نام‌ها به شمار می‌رود. او در برخی از بزرگترین و به یاد ماندنی ترین سریال‌های کره‌ای نقش آفرینی کرده است که به صورت گسترده‌ای، نه تنها در کره، بلکه در سراسر جهان شناخته شده‌اند؛ از “جهان شاهزاده” (The World of Princess) تا سریال جذاب و دیدنی “با وجود آنکه” (Nevertheless). هان سوهی، حرفه بازیگری خود را برای اولین بار در سال دوهزار و شانزده شروع کرد. او برای اولین بار در این سال، با حضور در موزیک ویدیوی گروه محبوب و پرطرفدار شاینی (Shinee) که با نام “Tell Me What to Do” شناخته شده است، در مقابل دوربین ظاهر شد. از آن پس، این هنرپیشه کره‌ای، شروع به حضور پیدا کردن در دراماهایی با نقش‌های کوچک و حاشیه‌ای کرد. این بازیگر، به تدریج، موفق به گرفتن نقش‌های مکمل برخی از سریال‌ها شد و در آخر نیز، توانست به عنوان قهرمان و شخصیت اصلی تعدادی از بهترین سریال‌های ساخته شده در کره، نقش آفرینی کند.

به علاوه، در سال دوهزار و بیست و سه نیز، این هنرپیشه محبوب، برای اولین بار در فیلمی بازی کرد که با نام “برف سنگین” (Heavy Snow) شناخته شده است. تنها در طی چند سال، هان سوهی موفق به ثابت کردن توانایی‌های خود به عنوان یک هنرپشه موفق شد و اینگونه، به یکی از ستارگان صنعت فیلم و سریال کره جنوبی تبدیل شد. به طور کلی، او در ده سریال نقش آفرینی کرده است. با وجود آنکه برخی از این سریال‌ها، توانایی‌های این هنرپیشه را کمتر از دیگر سریال‌ها به نمایش گذاشتند، اما به طور کلی، بدون شک، می‌توان گفت که همه آن‌ها، تنها در مدت زمان کوتاهی، به محبوبیت بسیار زیادی دست یافتند.

به همین خاطر نیز، اکنون، بسیاری از علاقه مندان به درام‌های کره‌ای، تنها با دیدن نام هان سوهی بر روی پوستر یک سریال، با اشتیاق منتظر انتشار آن سریال هستند تا بتوانند بار دیگر، او را بر روی صفحه تلویزیون خود، مشاهده کنند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی می‌پردازیم که هر لحظه از آن‌ها، ارزش تماشا کردن را دارد.

Reunited Worlds

اگر بخواهیم بهترین سریال‌های کره‌ای را رتبه بندی کنیم که هان سوهی در آن‌ها نقش آفرینی کرده است، به طور قطع، باید اولین سریال این ستاره برجسته را در لیست قرار دهیم که با نام “دنیاهای به هم پیوسته” (Reunited Worlds) شناخته شده است. این سریال، برای اولین بار در سال دوهزار و هفده منتشر شد. در این سریال، هان سوهی، نقش بسیار کوچکی را ایفا می‌کند که در داستان، “لی سوون” (Lee Seo-won) نام دارد. داستان این سریال، در رابطه با مردی است که در روز تولد نوزده سالگی‌اش، به صورت بسیار دلخراش و غم انگیزی کشته می‌شود؛ با این حال، دوازده سال بعد، این کارکتر، بار دیگر، به زندگی بازمی‌گردد. او در زندگی جدید خود، کسی را که در زندگی قبلی خود عاشقانه دوست داشت را ملاقات می‌کند و پس از ملاقات با او، متوجه می‌شود که این فرد قصد دارد پی ببرد دوازده سال پیش، برای قهرمان و شخصیت اصلی داستان چه اتفاقی افتاد و چرا اینگونه کشته شد. نقش هان سوهی در این سریال، نامزد برادر بزرگتر قهرمان و شخصیت اصلی داستان است. با وجود آنکه نقش او در این سریال بسیار کم بود، اما با این حال، این سریال به عنوان اولین تجربه بازیگری او در کی دراما، از جایگاه ویژه‌ای در رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی این بازیگر محبوب برخوردار است.

Money Flower

سریال دیگری که در سال دوهزار و هفده منتشر شد و هان سوهی نیز در آن، ایفای نقش یکی از کارکترهای فرعی داستان را بر عهده داشت، سریال “گل پول” (Money Flower) بود. این سریال در رابطه با مردی است که کودکی بسیار سختی را پشت سر گذرانده و اکنون، قصد دارد از خانواده‌اش انتقام بگیرد. او برای رسیدن به این هدف، همه تلاش خود را می‌کند تا در حرفه خود، بسیار موفق شود. اینگونه این کارکتر، به مرور زمان، تبدیل به مدیر عامل یک شرکت با اعتبار بزرگ کره جنوبی می‌شود؛ اما با پیش رفتن داستان، همه برنامه‌های او، به خاطر حرص و طمعی که دارد، دچار تحول می‌شود و به این ترتیب، خواسته‌های او به سرعت تبدیل به مانعی می‌شوند که در مسیر رسیدن به اهدافی قرار می‌گیرند که او سال‌ها در سر داشت. در این سریال، هان سوهی نقش یک کارکتر فرعی را ایفا می‌کند که در داستان با نام یون سوون (Yoon Seo-won) شناخته شده است. او معشوقه پنهانی قهرمان و شخصیت اصلی داستان است که در گذشته نیز، به عنوان یکی از کارمندان بخش اطلاعات فعالیت داشته است. گل پول، اولین سریالی است که در داستان آن، وجهه‌ای تاریک تر از حرفه او به تصویر کشیده می‌شود.

100 Days My Prince

سریال جذاب و دیدنی “شاهزاده صد روزه من” (100 Days My Prince)، یکی دیگر از سریال‌هایی است که هان سوهی ایفای نقش یکی از کارکترهای فرعی داستان را برعهده داشت و در لیست رتبه بندی سریال های کره ای با حضور این ستاره برجسته، در جایگاه ششم قرار می‌گیرد. این سریال که در سال دوهزار و هجده منتشر شد، تنها پس از مدت زمان کوتاهی، نه تنها در کره، بلکه در سراسر جهان، به صورت گسترده‌ای شناخته شد. علاوه بر این، خواننده محبوب و پرطفداری که با نام D.O شناخته شده است نیز، در این سریال به عنوان قهرمان و شخصیت اصلی، ایفای نقش می‌کند. داستان این سریال تاریخی در رابطه با ولیعهدی است که به صورت تصادفی، از یک صخره سقوط می‌کند و به مدت صد روز، حافظه‌اش را به کلی از دست می‌دهد. سپس، این کارکتر، با زن جوانی ملاقات می‌کند که در ادامه داستان، احساسات و عواطفی را نسبت به همدیگر شکل می‌دهند. هان سوهی در این سریال، نقش همسر ولیعهد را ایفا می‌کند که وارد یک رابطه عاشقانه با قاتل اجیر شده پدرش می‌شود. دیدن این سریال برای کسانی که هنوز آن را مشاهده نکرده‌اند، به طور قطع، پیشنهاد می‌شود زیرا که هر لحظه از آن، ارزش تماشا کردن را دارد.

Soundtrack #1

“موسیقی متن شماره یک” (Soundtrack #1) که در سال دوهزار و بیست و دو منتشر شده است، در جایگاه پنجم لیست رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی قرار می‌گیرد. در این سریال، هان سوهی برای اولین بار، نقش قهرمان و شخصیت اصلی داستان را ایفا می‌کند. داستان این دراما در رابطه با دو دوست صمیمی به نام‌های لی اون سو (Lee Eun-Soo) و هان سئون وو (Han Seon-woo) است که به مدت بیست سال، با همدیگر دوست بوده‌اند. هان سوهی در این سریال، به عنوان یک ترانه سرا مشغول به کار است. زمانی که این دو دوست به دلایلی مجبور می‌شوند که به مدت دو هفته در کنار همدیگر زندگی کنند، جنبه‌های متفاوتی از یکدیگر را مشاهده می‌کنند که در گذشته، به آن‌ها توجهی نکرده بودند. همین مسئله، باعث به وجود آمدن احساساتی در آن‌ها می‌شود. دیدن این سریال، به همه کسانی که به دنبال یک سریال کوتاه، لذت بخش و همچنین بسیار دلنشین هستند، به طور قطع، پیشنهاد می‌شود زیرا که هر لحظه از آن، ارزش تماشا کردن را دارد.

The World of the Married

یکی دیگر از به یاد ماندنی ترین سریال‌های کره‌ای با نقش آفرینی هان سوهی، سریال “دنیای متاهلی” (The World of the Married) است که نه تنها در کره، بلکه در سراسر جهان، با استقبال زیادی از طرف بینندگان روبه‌رو شد. خط داستانی این سریال بسیار منحصر به فرد است و به مسائلی می‌پردازد که به ندرت در داستان سریال‌های درام کره‌ای به تصویر کشیده می‌شوند. علاوه بر این، ایفای نقش بازیگران آن نیز، بسیار خیره کننده بود. در این سریال جذاب و هیجان انگیز، بازیگران برجسته دیگری از جمله کیم هی ئه (Kim Hee-ae) و پارک هه جون (Park Hae Joon) نیز حضور دارند که جزو شناخته شده ترین بازیگران کره‌ای به شمار می‌روند. داستان این سریال در رابطه با یک پزشک با اعتبار و مدیر بیمارستانی بزرگ در کره جنوبی است که به نظر می‌رسد، زندگی خوب و بی نقصی داشته باشد؛ اما با این حال، همه چیز از زمانی که متوجه می‌شود همسرش در حال خیانت کردن به او است، دچار تحول می‌شود.

Nevertheless

درامایی که جایگاه سوم در رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی را به خود اختصاص می‌دهد، به طور قطع، سریال “با وجود آنکه” (Nevertheless) است. در این سریال عاشقانه که در سال دوهزار و بیست و یک منتشر شده است، هان سوهی به همراه بازیگر محبوب و شناخته شده، “سونگ کانگ” (Song Kang) به عنوان شخصیت‌های اصلی داستان، ایفای نقش می‌کنند. این سریال در رابطه با کارکتری به نام یو نابی (Yoo Nabi) است که در ابتدای داستان، با مردی که به او خیانت کرده است، قطع رابطه می‌کند. او تصمیم می‌گیرد تا برای مدتی، وارد هیچ رابطه‌ دیگری نشود. اما زمانی که به صورت اتفاقی، پارک جئون (Park Jae-eun) را ملاقات می‌کند، همه چیز دچار تحول می‌شود. جئون کارکتری است که با افراد زیادی در ارتباط است. با این حال، هیچ اعتقادی به عشق ندارد و به هیچ عنوان نیز، قصد وارد شدن به یک رابطه جدی با کسی را ندارد. اما با این حال، با پیش رفتن داستان، احساساتی در دل این کارکترها به وجود می‌آید که باعث می‌شود شرایط برای هردوی آن‌ها، بسیار دشوار شود.

My Name

“نام من” (My Name) درامایی است که جایگاه دوم در رتبه بندی سریال های کره ای با نقش آفرینی هان سوهی را به خود اختصاص می‌دهد. این سریال که در سال دوهزار و بیست و یک منتشر شد، یک سریال جنایی هیجان انگیز است که به دلیل خط داستانی بسیار منحصر به فرد و نقش آفرینی مسحور کننده هان سوهی، به عنوان قهرمان و شخصیت اصلی داستان، تنها پس از مدت زمان بسیار کوتاهی، نه تنها در کره، بلکه در سراسر جهان، به صورت گسترده‌ای، شناخته شد و مورد استقبال بینندگان قرار گرفت. داستان این سریال در رابطه با دختر جوانی است که در پی گرفتن انتقام مرگ پدرش است. این کارکتر، برای رسیدن به هدفی که در سر دارد، به بزرگترین باند مواد مخدر کره جنوبی می‌پیوندد تا بتواند توانایی‌های خود را توسعه ببخشد. او در ادامه داستان نیز، به عنوان جاسوس این باند، شروع به فعالیت در نیروی پلیس می‌کند تا بتواند حقایق پشت مرگ پدرش را کشف کند.

Gyeongseong Creature

سریال “هیولای گیونگ سونگ” (Gyeongseong Creature) با نقش آفرینی دو تن از محبوب ترین و پرطرفدارترین بازیگران کره‌ای، یعنی هان سوهی و پارک سئوجون (Park Seo-Jun)، یکی از غم انگیزترین سریال های کره ای به شمار می‌آید که تنها پس از مدت زمان کوتاهی، به موفقیت‌های بی سابقه‌ای در سراسر جهان دست یافت. داستان این سریال که در سال دوهزار و بیست و سه منتشر شده است، در رابطه با فردی ثروتمند و قابل اعتماد در گیونگ سونگ (سئول فعلی) به نام جانگ ته سانگ (Jang Tae-sang) است که به عنوان منبع اطلاعات این منطقه شناخته شده است. بینش دقیق و توانایی در برقراری ارتباط با دیگران، این کارکتر را به موقعیت کنونی‌اش رسانده است. داستان از جایی آغاز می‌شود که جانگ ته سانگ با دختری به نام یون چائه اوک (Yoon Chae-OK) ملاقات می‌کند. این دختر، از کودکی برای پیدا کردن افراد گمشده، به مناطق بسیاری سفر کرده است و از مهارت‌های استثنائی در تیراندازی با اسلحه، استفاده از چاقو و نبرد تن به تن برخوردار است. این کارکتر، ده سال پیش از خط داستانی سریال، مادرش را گم کرده است. اکنون او که برای پیدا کردن مادرش به گیونگ سونگ آمده است، متوجه واقعیتی وحشتناک می‌شود که زندگی او را به کلی، دچار تحول می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments