#مهسا_امینی

اطلاعات لو رفته مد Forge بازی Halo Infinite خبرهای خوبی برای ما دارند!

ترکیب تفنگ، از گلیچ تا واقعیت و خلاقیت طرفداران!

اگر از طرفداران قدیمی سری بازی هیلو باشید، بدون شک به شدت منتظر مد Forge بازی هیلو اینفینیت هستید و اگر تازه وارد دنیای هیلو شده‌اید، هایپ به وجود آمده درباره این مد در بازی Halo Infinite شما را دیوانه خود کرده است! اطلاعات لو رفته مد Forge بازی Halo Infinite شما را بیش از پیش شیفته این مد می‌کنند!

پیش از انتشار بازی محبوب Halo Infinite در سال ۲۰۲۱، استودوی 343Industries اعلام کرد که این بازی با فقدان یکی از مهم‌ترین مدهای خود که به عبارتی یکی از نمادهای سری بازی هیلو است منتشر خواهد شد. مد Forge طی سال‌های پیش، به کاربران اجازه داده مد مورد نظر خود را بسازند و برای مثال، مد بسیار محبوب Grifball یکی از مدهایی است که پیش‌تر کاربران با استفاده از مد Forge طراحی کرده‌اند. در زمان انتشار این مطلب، تاریخ انتشار مد Forge در بازی Halo Infinite مشخص نشده، با این حال انتظارات از این مد بسیار بالا است. در همین راستا، برخی اطلاعات درباره مد Forge بازی Halo Infinite لو رفته ک نگاهی به ویژگی‌های جدید این مد دارند.

طی اتفاقی که در مد Forge بازی Halo 5 رخ داده و بسیاری باور دارند که یک گلیچ بوده، کاربران قدرت ترکیب تفنگ‌های خود را داشتند. این گلیچ به کاربران اجازه می‌داد تا برخی بخش‌های یک تفنگ را روی تفنگی دیگر قرار داده و از آن استفاده کنند. این گلیچ سبب شد کاربران سلاح‌های عجیب و غریب و جالبی از جمله Spartan Laser را طراحی کنند که راکت‌های قابل هدایت شلیک می‌کرد. حال اینگونه به نظر می‌رسد که استودیو 343 از این گلیچ نکته برداری کرده و قصد دارند قابلیت ترکیب تفنگ‌ها را وارد مد Forge بازی Halo Infinite کنند و این قابلیت را می‌توانید در دو ویدیو لو رفته تماشا کنید.

اولین ویدیو لو رفته، مانند راهنمایی برای قابلیت جدید مد Forge عمل می‌کند و به نحوی حالت آموزشی دارد! در ابتدای ویدیو سیستم برنامه ریزی جدید این مد را تماشا می‌کنید. با توجه به این ویدیو، کاربران می‌توانند با چینش بسیار ساده المان‌های تحت اختیار، پیچیده‌ترین مدها را در این بازی طراحی کنند. در ادامه با استفاده از این ویژگی، ما شاهد ترکیب برخی تفنگ‌های بازی هستیم.

در بخش‌های پایانی ویدیویی ابتدای و تمام ویدیو دوم، ما شاهد تفنگ‌های ترکیبی مانند تفنگ ترکیبی Battle Rifle و Skewer، Plasma Pistol و Disrupter، Skewer و Ravager، Sidekick و Energy Sword، Cindershot و Rocket Launcher، Cindershot و Pulse Carbine، Sentinel Beam و Heatwave و همچنین تفنگ ضد جاذبه هستیم که شاید در آینده به طور رسمی معرفی شود.

اگر ویدیوهای فاش شده از مد Forge بازی Halo Infinite همان چیزی باشند که در آینده در دسترس عموم قرار می‌گیرد، باید منتظر بسیاری مدها، نقشه‌ها و تفنگ‌های جذاب و خلاقانه از سوی کاربران باشیم. با نگاهی کوتاه به ویژگی جدید مد Forge بازی Halo Infinite، بدون شک تفنگ‌های جدید بسیاری در اختیار ما قرار می‌گیرد و با توجه به آزادی بسیار زیاد در این مد، ممکن است مدهای جدید بسیاری مانند Grifball به این بازی افزوده شوند.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، مد Forge بازی Halo Infinite هنوز در دست توسعه بوده و بسیاری باور دارند که این مد در فصل سوم بازی Halo Infinite، یعنی حوالی ماه نوامبر سال جاری میلادی (حوالی آذر ماه سال ۱۴۰۱( منتشر خواهد شد. این مد از بازی تحت تست و بررسی‌های بسیار دقیق قرار گرفته و احتمالا ویدیوهای منتشر شده از همین مرحله مد Forge لو رفته باشند. باید دید این مد محبوب چه چیزهایی برای کاربران بازی Halo Infinite به ارمغان می‌‌آورد. بازی Halo Infinite را می‌توانید در کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی تجربه کنید. لازم به ذکر است که این بازی از طریق اشتراک ایکس باکس گیم پس قابل دریافت است. نظر شما درباره اطلاعات لو رفته مد Forge بازی Halo Infinite چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا