#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی جدید Half-Life با پسوند Alyx رونمایی شد

بازگشت Half-Life بعد از پانزده سال، اما واقعیت مجازی!

شرکت Valve بالاخره از یک نسخه‌ی جدید در سری Half-Life رونمایی کرد؛ عنوان Half-Life: Alyx که برای هدست‌های واقعیت مجازی در دست ساخت است.

این بازی همان‌طور که از نامش پیداست، شما را در نقش شخصیت معروف Alyx Vance قرار می‌دهد. ماجراهای بازی بین قسمت‌های اول و دوم رخ می‌دهد و تلاش‌های الیکس و پدرش را در نیروی مقاومت علیه کامباین‌های بیگانه به تصویر می‌کشد. شرکت Valve اعلام کرد اگرچه این عنوان یک بازی واقعیت مجازی است، اما محتوایی برابر با یک بازی کامل خواهد داشت و به اندازه‌ی یک نسخه‌ی اصلی از سری Half-Life طول خواهد کشید. به گفته‌ی طراح بازی آقای گرگ کومر، تمام کردن بازی برای تسترها به اندازه‌ی تمام کردن قسمت دوم زمان برده است. قسمت دوم چیزی حدود پانزده ساعت زمان برای اتمام نیاز داشت. شرکت Valve تریلر رونمایی و اسکرین‌شات‌هایی از بازی نیز منتشر کرده که در ادامه قابل مشاهده است. این نمایش‌ها، المان‌هایی اعم از گیم‌پلی، دنیای بازی و گرافیک آن را به نمایش می‌گذارد.

نسخه‌ی جدید از سری Half-Life با نام کامل Half-Life: Alyx در ماه مارس سال ۲۰۲۰ برای هدست‌های واقعیت مجازی که مخصوص رایانه‌های شخصی است، از طریق فروشگاه استیم در دسترس قرار خواهد گرفت. خبر خوب این‌که دارندگان هدست Valve Index این بازی را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا