ساخت بازی Horizon 3 رسما تایید شد

ماجراجویی ایلوی ادامه دارد...

ساخت بازی Horizon 3 رسما تایید شد حمید توحیدلو ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی Horizon 3

استودیوی گوریلا گیمز ساعاتی قبل در پیامی رسما اعلام کرد که بازی Horizon 3 با حضور دوباره ایلوی ساخته می‌شود.

در حالی که گوریلا گیمز تا چند سال پیش با سری کیلزون شناخته می‌شد، اما این استودیو با عرضه بازی هورایزون زیرو داون مهارت خود در خلق بازی‌های نقش آفرینی را به رخ کشید و سپس با توسعه دنباله آن تحت عنوان هورایزن فوربیدن وست، بار دیگر نام خود را به عنوان یکی از بهترین بازی‌سازها بر سر زبان‌ها انداخت.

به نظر می‌رسد که کار گوریلا گیمز با هورایزن به پایان نرسیده و این استودیو همچنان به دنباله توسعه مجموعه و موتور اختصاصی دسیما است. ماجرا از این قرار است که انجی اسمتس که مدیریت استودیو و تهیه‌کننده اجرایی گوریلا گیمز را برعهده داشت، به تازگی به سمت رئیس کل توسعه استراتژی‌های پلی استیشن منصوب شده و در پی این ارتقای شغلی، هلا اشمیت، جوئل اسکلر و یان بارک فن بیک به ترتیب به عنوان مدیر کل، کارگردان تولید، کارگردان طراحی هنری استودیو انتخاب شدند.

در جریان این تغییر و تحول‌ها، گوریلا گیمز رسما اعلام کرد که بازی Horizon 3 با حضور دوباره شخصیت ایلوی ساخته می‌شود. از طرفی، مشیل ون ولو که پیش‌تر مسئول کارگردان فنی استودیو بود، از این پس روی توسعه تکنولوژی‌های آینده و موتور سازنده دسیما تمرکز می‌کند.

گوریلا گیمز در این باره توضیح می‌دهد:

درباره ساختار جدید، گوریلا گیمز با خوشنودی اعلام می‌کند که جوئل اسکلر به عنوان کارگردان تولید، هلا اشمیت به عنوان مدیر کل و جان بارت ون بیک به عنوان کارگردان طراحی هنری در تیم مدیریتی جدید فعالیت می‌کنند. ما به تیم مدیریت جدید خود اعتماد کامل داریم و مطمئن هستیم که گوریلا گیمز را به سمت آینده روشن هدایت کرده و با ماجراجویی بعدی ایلوی و پروژه آنلاین جذابی که در دست توسعه قرار دارد، دنیای هورایزن را بیش از همیشه گسترش می‌دهیم.

با توجه به گذشت حدود یک سال از عرضه جدیدترین بازی مجموعه، انتظار می‌رود که بازی Horizon 3 به این زودی‌ها رونمایی و عرضه نخواهد شد و طبق فاصله زمانی انتشار دو بازی نخست این سری، ظاهرا هواداران برای تجربه بازی جدید باید حدود چهار الی پنج سالی منتظر بمانند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما درباره تایید ساخت بازی Horizon 3 چیست؟ شما چه انتظارهایی از دنباله هورایزن دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا