1%
  • 0/10

بازیگر نقش درکس خبری ناراحت کننده برای طرفداران دارد

او به خواسته‌اش رسیده اما نه آنطور که باید و شاید

بازیگر نقش درکس خبری ناراحت کننده برای طرفداران دارد ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر نقش درکس

دیو باتیستا، بازیگر نقش درکس در دنیای سینمایی مارول، در صحبت‌های اخیر خود خبری ناراحت کننده را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

مارول با همکاری والت دیزنی فیلم Guardians of the Galaxy 3 را سال گذشته میلادی به سینماها آورد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این اثر ماجراجویی‌های محافظان کهکشان را به یک جمع بندی رساند. درکس، تصمیم گرفت به همراه نبیولا در نوور مانده و از آنجا محافظت کند. راکت فرماندهی تیم جدید را بر عهده گرفته و استار لرد هم بدون شک در آثار جدید مارول بازخواهد گشت.

دیو باتیستا (Dave Bautista) چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه io9 انجام داد تا به تبلیغ فیلم جدیدش، یعنی Dune: Part Two بپردازد. در میانه گفتگو، سوالی درباره مارول مطرح شد و او در پاسخ تاکید داشت همکاری‌اش با این استودیو به انتها رسیده است:

وقتی گفتم کارم با این نقش تمام شده، واقعاً تمام شده بود.

البته بازیگر نقش درکس همچنان با مدیران مارول از جمله کوین فایگی (Kevin Feige) در ارتباط بوده و امیدوار است بتواند نقش جدیدی را بدست آورد. او همچنین ترجیح می‌دهد اینبار بعنوان یک شخصیت منفی جلوی دوربین ظاهر شود:

البته رابطه‌ام با مارول هنوز قطع نشده است. با کوین فایگی ملاقاتی دوباره داشته‌ام. لوییس دیسپوزیتو (Louis D’Esposito) را هم دو هفته پیش دیدم. آن‌ها می‌دانند که آماده ایفای یک نقش جدید هستم. من عاشق دنیای ابرقهرمانی هستم.

بنابراین، اگر مارول یا دی سی زنگ بزنند، قطعاً به تماسشان پاسخ می‌دهم. اگر هم نقش مناسبی باشد، آن را می‌پذیرم. دوست دارم فرصت ایفای یک نقش بزرگتر، متفاوت و شاید هم عمیق‌تر را داشته باشم. دوست دارم فرصت ایفای نقش یک شرور بدیُمن را داشته باشم.

کارم با آثار ابرقهرمانی تمام نشده ولی ماجراجویی‌هایم بعنوان درکس، چرا.

ملاقات با دیو باتیستا در Dune 2

بازیگر و ورزشکار آمریکایی چندی پیش در فیلم Dune 2 بعنوان گلوسو هارکونن نقش آفرینی کرد؛ فیلمی که طی روزهای آتی به سینماها خواهد آمد. بازخوردهای کارشناسان شدیداً مثبت بوده و اینطور که بنظر می‌رسد، افتتاحیه بسیار خوبی را در باکس آفیس جهانی تجربه خواهد کرد.

دیو باتیستا در فیلم Dune 2 بعنوان شخصیتی منفی جلوی دوربین آمد اما یک نکته را نباید فراموش کرد: گلوسو هارکونن شخصیت چندان مهمی در داستان نبوده و حضور پررنگی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments