تریلر قسمت ویژه Guardians of The Galaxy منتشر شد + زیرنویس فارسی

کریسمس نزدیک است و پیتر ناراحت

در تریلر قسمت ویژه Guardians of The Galaxy می‌توانید شاهد دور هم جمع شدن دوباره نگهبانان کهکشان باشید که کریسمس را جشن می‌گیرند!

در واقع سال ۲۰۱۲ بود که اولین بار با شخصیت‌های تیمی تحت عنوان نگهبانان کهکشان آشنا شدیم؛ گروهی که با اولین نسخه کمیک بوکی بسیار فرق داشتند و از همین جهت اعضای آن نیز متفاوت بودند. در واقع این تیم متشکل از گامورا (Gamora)، نبیولا (Nebula)، استار لورد (Star Lord)، مانتیس (Mantis) و همچنین درکس (Derax) و راکت راکن (Rocket Roccon) بود و در سال ۲۰۱۴ یکبار دیگر ماجراجویی آن‌ها را دنبال کردیم، تا اینکه بالاخره وقایع جنگ ابدیت (Infinity War) رخ داد و سپس در اندگیم (Endgame) شاهد بازگشت آن‌ها بودیم.

اگر سایر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول در سه فاز اول روی اتفاقات روی زمین تمرکز داشتند، در واقع داستان نگهبانان کهکشان همانطور که از اسمش هم پیداست، درباره روایت اتفاقاتی که در فضا و خارج از کره زمین رخ می‌دهد بود. با این وجود آن‌ها به دلایل بسیاری با زمین ارتباط برقرار کرده بودند و حتی پیتر کویل (Peter Quill) خود نیمه انسان است؛ در حالی که جالب است بدانید در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy آن‌ها به سیاره زمین می‌روند.

تریلر قسمت ویژه Guardians of The Galaxy

در این تریلر تازه منتشر شده، می‌بینیم که ظاهرا مانتیس (Mantis) متوجه شده که پیتر کویل بسیار از رفتن گامورا ناراحت شده و حال و روز خوشی ندارد. با این حال او متوجه می‌شود که روی زمین جشن کریسمس نزدیک است و به همین خاطر، از آنجا که مادر پیتر یک انسان از زمین بوده، فکر می‌کند که شاید گرفتن یک جشن کریسمس بتواند حال پیتر را بهتر کند. او تلاش می‌کند که با این باور به همراه درکس به سیاره زمین برود و یک هدیه خوب را برای پیتر پیدا کند، در حالی که این هدیه می‌تواند به جای یک شئ، یک نفر باشد!

با این حساب، از آنجا که گامورا کشته شده و نسخه ۲۰۱۴ آن نیز دیگر در میان آن‌ها نیست، مانتیس و درکس سراغ کوین بیکن (Kevin Bacon) می‌روند! یک بازیگر واقعی آمریکایی که در فیلم مارولی معروفی مانند X-Men: First Class هم بازی کرده بود و استار لورد به خوبی او را می‌شناسند. با این حساب، انتظار می‌رود که درکس و مانتیس او را بدزدند و برای استار لورد همراه با خود به پیتر هدیه بدهند. این در حالی است که قاعدتا این هدیه قرار نیست برای همیشه باشد و نمی‌توان انتظار داشت که او را در فیلم Guardians of The Galaxy 3 ببینیم.

همچنین دقت کنید که در این تریلر قسمت ویژه Guardians of The Galaxy اشاره می‌شود که عملا گامورا قدیمی که به جهان ۶۱۶ آمده بود هنوز هم زنده است و پیتر به دنبال او می‌گردد. حال در نظر داشته باشید که در فیلم Thor 4 داستان در سال‌های ۲۰۲۶ و ۲۰۲۷ روایت میشد (که البته سازندگان با آن مقداری تایم لاین را خراب کردند) و در آن زمان هم هنوز گامورا پیدا نشده بود. با این حساب فیلم Guardians of The Galaxy 3 باید بعد از وقایع آن باشد و این قسمت ویژه نیز بعد یا قبل از Thor 4 خواهد بود.

قسمت ویژه Guardians of The Galaxy 3 در تاریخ 4 آذر ماه (۲۵ نوامبر) از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا