1%
  • 0/10

پوستر بین المللی فیلم Godzilla x Kong حضور تایتانی غیرمنتظره را تایید کرد

تایتانی که گمان می‌رفت نابود شده است

پوستر بین المللی فیلم Godzilla x Kong حضور تایتانی غیرمنتظره را تایید کرد ۲ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
پوستر بین المللی فیلم Godzilla x Kong

پوستر بین المللی فیلم Godzilla x Kong که در فضای مجازی دست به دست می‌شود، بازگشت تایتانی غیرمنتظره را تایید می‌کند.

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را می‌توان بزرگترین اثر فرنچایز مانسترورس تا به امروز دانست. دلیلش را هم باید در تعداد بالای تایتان‌های حاضر در آن جستوجو کرد. طبق اطلاعات رسمی، مبارزه‌ها و درگیری‌های اصلی میان گودزیلا، کونگ، اسکار کینگ و شیمو خواهد بود. هر چند، مخاطبان می‌توانند خود را برای ملاقات با تایتان‌های نه چندان حائز اهمیت مثل عنکبوتی غول پیکر آماده کنند.

پوستر بین المللی فیلم Godzilla x Kong که برای تبلیغات در چین طراحی شده، به اینترنت راه یافته است. این تصویر چهار تایتان اصلی فیلم را مقابل هم و آماده نبرد نشان می‌دهد. اصلی‌ترین نکته در پس زمینه پوستر بوده که ماترا (Mothra) را به صورت کامل نشان داده و از بازگشتش خبر می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

پوستر بین المللی فیلم Godzilla x Kong

اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، ماترا نخستین بار در فیلم Godzilla: King of the Monsters به نمایش درآمد. پس از اینکه گودزیلا (Godzilla) در مبارزه علیه گیدورا در آستانه شکست قرار گرفت و فاصله چندانی با مرگ نداشت، ماترا خودش را قربانی کرد و تمام قدرتش را به گودزیلا بخشید. بدین ترتیب، او توانست بر دشمن خود غلبه کند. با در نظر گرفتن اتفاقی که در King of the Monsters رخ داد، بنظر می‌رسید اولین ملاقات با ماترا، آخرین ملاقات باشد.

اکران گسترده و عمومی فیلم Godzilla x Kong از فردا در ایالات متحده آمریکا آغاز می‌شود. با این حال، برخی از کارشناسان و سینماروها توانستند در قالب مراسم افتتاحیه به تماشای آن بنشینند. با توجه به بازخوردها، می‌توان گفت انتقادها جواب داده و شخصیت‌های انسانی بیشتر از قبل به حاشیه رانده شده و بخش عمده فیلم مبارزات تایتان‌های عظیم الجثه را نشان می‌دهد.

بد نیست بدانید کارشناسان پیش بینی کرده‌اند فروش افتتاحیه فیلم Godzilla x Kong در حدود ۱۳۵ میلیون دلار خواهد بود (مجموع فروش داخلی و خارجی).
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments