1%
  • 0/10

غافلگیری بزرگ فیلم Godzilla x Kong لو رفت

تصاویر لو رفته به سرعت حذف شدند

غافلگیری بزرگ فیلم Godzilla x Kong لو رفت ۲ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
غافلگیری بزرگ فیلم Godzilla x Kong

در پی تصاویری که اخیراً در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند، غافلگیری بزرگ فیلم Godzilla x Kong لو رفته است.

هایپی که پیرامون فیلم Godzilla Minus One به وجود آمده، حالا تا حدودی از بین رفته و نگاه طرفداران آثار کایجومحور به فیلم Godzilla x Kong: The New Empire دوخته شده است. مانند قسمت پیشین مانسترورس (MonsterVerse)، آدام وینگارد (Adam Wingard) روی صندلی کارگردانی نشسته و دو چهره آشنا، یعنی ربکا هال (Rebecca Hall) و برایان تاری هنری (Brian Tyree Henry) برای ایفای نقش‌های خود بازگشته‌اند.

داستان فیلم Godzilla x Kong پس از Godzilla vs. Kong روایت می‌شود. گودزیلا و کینگ کونگ علی‌رغم اتحاد علیه مکاگودزیلا همچنان دشمن هم هستند. با این حال، ظهور دو تهدید جدید بار دیگر وادارشان می‌کند تا اتحادی موقت را شکل دهند. یک تهدید جدید، اسکار کینگ بوده که مانند کونگ یک گوریل غول پیکر است؛ تهدید دوم هم تایتانی به نام شیمو بوده که تا به این لحظه تنها در یک نمای کوتاه و نه چندان واضح به نمایش گذاشته شد.

در پی انتشار تصاویری از سوی منابع غیررسمی، غافلگیری بزرگ فیلم Godzilla x King لو رفته است. اگرچه تصاویر به سرعت حذف شدند، همین اتفاق کافی بود تا علاقه مندان بتوانند نگاهی دقیق به طراحی شیمو داشته باشند. البته غافلگیری بزرگ وارنر و لجندری پیچکرز که تا به این لحظه توانسته بودند جلوی لو رفتنش را بگیرند، حضور یک تایتان دیگر به نام تیامات (Tiamat) بود.

 

وارنر و لجندری پیکچرز در فیلم Godzilla: King of the Monsters به وجود تایتانی به نام تیامات اشاره کرده بودند اما هرگز آن را به نمایش نگذاشتند. این موجود، در داخل آب زندگی کرده و از لحاظ ظاهر، به اژدهایانی شباهت دارد که در فرهنگ‌‌های آسیای شرقی وجود دارند. همچنین رنگ بدن آن بنفش تیره بوده و چشمانی زرد دارد.

فیلم گودزیلا و کونگ از تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۲ آوریل) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments